Daugiau kelionės nuotraukų

LEDO SKULPTŪRŲ FESTIVALIS JELGAVOJE

Jelgava, Ryga

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Anksti ryte išvykstame Latvijos link.

Programa

Vėliau atkeliaujame į Latvijos širdį – Rygą. Čia jūsų  lauks ekskursija po grožiu užburiantį Rygos senamiestį: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodgalvių pirklių gildija; gynybinės miesto sienos likučiais, Parako bokštu. Laisvas laikas pietums.

Vėliau lankysimės medicinos istorijos muziejuje.  Pastatas buvo pastatytas 1879 m. kaip šeimos namai ir priklausė vienam iš žymiausių Latvijos gydytojų Pauliui Stradiniui. Muziejus buvo pavadintas jo vardu. Latvijos medicinos muziejus yra vienas iš trijų didžiausių medicinos pasaulio muziejų. Kartu su muziejaus gidu susipažinsime su medicinos istorija – pasakojimas prasideda muziejaus pastato rūsyje. Čia išdėstyti eksponatai ir dioramos pasakoja apie medicinos raidos užuomazgas. Neatskiriama medicinos dalis tuomet buvo ir maginė medicina – amuletai, talismanai ir burtai. Šias priemones buvo įvaldę žyniai, šamanai ir kerėtojai. Toliau viduramžiai, kol galiausiai pasieksime šių dienų mediciną…

Savo kelionę tęsime į Jelgavą. Čia Jūsų lauks trumpa pažintis su Jelgavos centru.  Vėliau turėsite puikią galimybę sudalyvauti nuostabiame  ledo skulptūrų festivalyje. Aplankysite ledo skulptūrų parką, kuriame įsikūrusi didžiausia ledo skulptūrų paroda Baltijos šalyse. Šiais metais meno kūrinius kuria iš viso 32 profesionalūs skulptoriai iš 12 šalių, lede atskleisdami unikalų požiūrį į senovės dievybes ir jų reikšmę skirtingose kultūrose. Iš viso bus eksponuojama daugiau nei 60 ledo objektų.Parodos metu galėsite stebėti muzikinius pasirodymus, ledo skulptūrų parodomąją gamybą, bus organizuojamos įvairios veiklos. Sutemus galėsite mėgautis sinchronizuotais ledo skulptūrų, muzikos ir šviesos pasirodymais.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ledo skulptūrų festivalio lankymas: 7 Eur/asm

Rygos medicinos istorijos muziejus: 6 Eur/asm

Asmeninės išlaidos.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66