Daugiau kelionės nuotraukų

SAVAITGALIS RUDENĖJANČIOJE KURŠIŲ NERIJOJE

Klaipėda, Nida

Trukmė

2 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 5 iki 50 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

1 diena.  Anksti ryte išvykstame link Klaipėdos. Ekskursija po Klaipėdos senamiestį. Apžiūrėsime Klaipėdos miesto įžymybes: Teatro aikštę — Klaipėdos miesto širdį. Paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra — „Katinas  džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas, ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys…

 

Programa

Vykstame į perkėlą kur keltu keliamės į Smiltynę. Turėsite puikią galimybę susipažinti su Kuršių Nerija, dar vadinama vėjų ir jūrų karalyste. Kuršių Nerija yra viena įstabiausių Lietuvos vietų – retas lietuvis nėra girdėjęs apie unikalias auksines vėjo pustomas kopas, Kuršių nerijos kraštovaizdžius, jaukias gyvenvietes ir senąsias žvejų sodybas. Išskirtine augalija ir gyvūnija, kultūros ir architektūros paveldu garsėjanti vieta pasižymi savita, nuostabiai jaukia ir ramia atmosfera, traukiančia keliautojus iš viso pasaulio. Kuršių nerija – 98 km ilgio ir 0,4–4 km pločio smėlio kopų pusiasalis, išskirtinis žmogaus ir gamtos kūrinys, – įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. stabtelėsime Naglių Gamtos rezervate.

Susipažinsime su pamaryje įsikūrusiomis gražiomis gyvenvietėmis, stabtelėsime Naglių Gamtos rezervate. Pamatysime Mirusias kopas. Juodkrantėje apsilankysime legendomis apipintame Raganų kalne. Raganų kalnas – iš tiesų visai ne kalnas, o šimtametėmis pušimis ir krūmynais apaugusi kopa, iškilusi net 42 m. Kol kopa dar nebuvo apaugusi medžiais, nuo jos atsiverdavo nuostabi Kuršių nerijos panorama. Pasak legendos, kadaise ant kalno puotas keldavo raganos ir velniai, čia lankydavosi net pati vyriausioji ragana Ragė, todėl ši vieta ir buvo pavadinta Raganų kalnu. Ypatingą vietovės aurą pajutęs Juodkrantės girininkas Jonas Stanius sumanė, jog drožybos meistrai galėtų sukurti senųjų pasakų ir legendų veikėjus ir šiomis skulptūromis papuošti kalnąLankysimės Daivos ir Remigijaus Žadeikių Vėtrungių galerijoje galite susipažinti su vėtrungių atsiradimo istorija, raida ir pavyzdžiais.

Atvykstame į Nidą. Įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Nidą. Apsilankysime T. Mano muziejuje, Žvejo sodyboje, Kuršių Nerijos istorijos muziejuje. Užlipsime ant Urbo kalno ir pasigrožėsime Nidos švyturiu,  pamatysime Parndižio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi.

Turėsite puikią progą pasiplaukioti laivu ir padegustuoti šio krašto kulinarinio paveldo – rūkytos žuvies.  Vėliau pailsėję ir kupini įspūdžių keliausime į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;

Ekskursinės programos organizavimas;

Bilietai į lankomus objektus;

Pasiplaukiojimas laivu ir žuvies degustacija;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Pastabos

 • Minimalus keliautojų skaičius nuo 5 asmenų (mikroautobusu) iki 50 asmenų laikantis visų saugumo reikalavimų;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas


Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66