Daugiau kelionės nuotraukų

ŠVIESOS FESTIVALIS ,,MĖNULIO TAKAIS“ RUMŠIŠKĖSE

Lietuva

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Kviečiame į stebuklingą kelionę visa šeimai, kur dalyvausite užburiančiame savo spalvomis, kompozicijomis, garsais žibintų ir šviesos festivalyje ,,Mėnulio takais“.

Programa

Keliausime į Krikštėnų dvarą. Krikštėnų dvaro dvaro istorija prasideda 1745 m., kuomet dvarą iš Monkevičių giminės nusipirko Ignas Bogušas. XIX a. viduryje Krikštėnuose buvo pastatyti vėlyvojo baroko stiliaus rūmai.  Per daugelį metų keitėsi dvaro savininkai. Šiandien Krikštėnų dvaras vėl atgijo, atkurtas ir unikalus jo stilius. Turėsite puikią progą pasivaikščioti po dvaro teritoriją, pasigrožėti išskirtiniu nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu, atsigerti kavos su užburiančiu ir tirpstančių burnoje, firminiu dvaro desertu.

Kelionę tęsime į Ukmergę. Tai vienas seniausių Lietuvos miestų. Užkopsite ant Šventosios upės ir Vilkmergėlės upelio santakoje stūksančio piliakalnio, kuris pasižymi išskirtiniu nuo viršaus atsiveriančiu reginiu – miesto senamiesčio ar upės slėnio vaizdais. Išgirsite miesto vardo kilmės legendą ir kokias paslaptis slepia šio miesto praeitis. Pasivaikščiosite Ukmergės senamiesčiu, kuris žavi įvairių stilių mūriniais pastatais, daugiakultūriškumą menančiomis ekmenimis grįstomis gatvėmis. Ukmergės raidai didelę įtaką turėjo XIX a. per miesto centrą nutiesti keliai į didžiuosius Lietuvos miestus bei senasis traktas Varšuva – Sankt Peterburgas. Būtent ši kelių sankirta ir aplink ją susiformavusi aplinka šiandien yra laikoma archeologijos ir urbanistikos paminklu.

Pasigrožėje Ukmerge kelionę tęsime į labai seną gyvenvietę – Kulvą. Kulvos gyvenvietę yra  8 km į šiaurės vakarus nuo Jonavos. Čia dalyvausite bandelių kepimo edukacinėje programoje (esant pageidavimui galimos šios edukacinės programos: tradicinės kiaušinienės, šakočio, duonos kepimas, sūrio gamyba, sviesto mušimas, cepelinų gamyba). Edukacinės programos metu pažinsite to krašto kepimo, valgymo tradicijas, sužinosite mažų paslapčių. Savo rankomis formuosite bandeles, o vėliau prie arbatos puodelio ragausite jas.

Įdomiai ir turiningai praleidę laiką keliausimę į Rumšiškes. Ypatingoje vietoje, Lietuvos liaudies buities muziejuje veikia didžiausias Lietuvoje žibintų ir šviesos festivalis „Mėnulio takais“, kviečiantis visus smagiai ir prasmingai praleisti rudens bei žiemos vakarus. Pasinersite į magišką pasaulį, kur visą kelionę lydės nakties sergėtojas Mėnulis, atversiantis vartus į stebuklingą ir paslaptingą nuotykį. Keliaudami sutiksite paslaptingų miško gyventojų, laumių, angelų, lietuvių kultūros ir istorijos įkvėptų šviesos skulptūrų ir, be abejo, didžiausių žiemos švenčių pranašą elnią devyniaragį. O bent trumpam užsimiršti, pasinerti į svajonių ir sapnų karalystę, pabūti tarsi nesvarumo būsenoje kvies „Žvaigždžių miškas“. Daugiau nei 300 pavienių skulptūrų, lazerių ir LED instaliacijos ir beveik 2 km maršrutas – visa tai leis pasinerti į pasaką, pajusti šviesos galią ir šventinę nuotaiką.
Kupini nuostabių įspūdžių vakare sugrįšite į namus.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Ekskursinės programos organizavimas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Krikštėnų dvaras/kava su firminiu desertu – 4,00 Eur/asm.

Bandelių kepimo edukacija – 8,00 Eur/suaug., 4,00 Eur/vaikui

Bilietas žibintų ir šviesos festivalyje ,,Mėnulio takais“ – 16,50 Eur/suaug., 12,50 Eur/vaikui

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

" class="mapiframe" allowfullscreen height="500px">
Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66