Daugiau kelionės nuotraukų

MOTERS DIENA RYGOJE

Rundalė, Ryga

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Savo kelionę pradėsime lankydamiesi Latvijos mažuoju Versaliu vadinamuose Rundalės rūmuose. Juos suprojektavo garsaus italų architektas F. B. Rastreli, sukūręs ir garsiuosius Ermitažo rūmus Sankt  Peterburge.  Ekskursija po rūmus: hercogų apartamentai, puošnios salės, žymiausios iš jų – Aukso, Marmuro ir Baltoji bei Rožių kambarys. Pietūs šventiški pietūs rūmų restorane.

Programa

Toliau savo kelionę tęsiame į Rygą. Čia Jūsų lauks pažintis su šokolado fabriko muziejumi ,,Laima“. Turėsite puikią progą padegustuoti ir savo rankomis pasigaminti šokoladinių skanėstų. Tad tikrai nebus kada nuobodžiauti.

Pasmaguriavę gardžiu šokoladu keliausime į ,,Mados muziejų“. Ekskursija po muziejų. Pasigrožėsite puikia 19 a. madai skirta  drabužių kolekcija. Vėliau jūsų lauks pažintis su Rygos senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodgalvių pirklių gildija; gynybinės miesto sienos likučiais, Parako bokštu.

Pasivaikščioję po senamiestį nusikelsime į 18 amžių ir jausdami šio amžiaus atmosferą, degustuosime žymųjį Rygos juodą balzamą. Juodąjį Rygos balzamą 18-ame amžiuje sukūrė vaistininkas Abraomas Kuncė. Pasakojama, kad šiuo 24-ių žolelių, šaknų, pumpurų eliksyru išsigydė carienė Katerina. Ilgus metus balzamo gerbėjais buvo Šarlis de Golis bei Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta. Esant pageidavimui galima pavakarieniauti ,,Lido“ restorane, padegustuoti tradicinių latviškų patiekalų. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija Rundalės rūmuose – 13 Eur/asm.;

Pietūs Rundalės rūmuose – ~10-15 Eur/asm.;

Ekskursija ir edukacinė programa ,,Laimos“ šokolado muziejuje – 17 Eur/asm.;

Ekskursija ,,Mados muziejuje“ – 7 Eur/asm.;

Rygos balzamo degustacija – 23 Eur/asm.;

Vakarienė ,,Lido“ restorane (esant pageidavimui);

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos;

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis;
 • SVARBU!!! Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66