Daugiau kelionės nuotraukų

PALANGOS STINTA 2024

Kretinga, Palanga

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

40

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Keliausime į stintomis kvepiančią Palangą, kurioje šurmuliuos jau 21 kartą rengiama žiemos šventė ,,Palangos stinta“.

Programa

Anksti ryte išvyksime pajūrio link. Sustosime Kretingoje. Apsilankysime Kretingos grafų Tiškevičių XIX a. dvaro rūmuose. Nuo 1992 metų čia veikia Kretingos muziejus, kurio eksponatai pasakoja apie buvusią Tiškevičių šlovę. Muziejuje išgirsite daug įdomių istorijų. Lankysitės atsinaujinusiame Žiemos sode dar vadinamu Kretingos lobiu. Čia  auga daugiau kaip 170 rūšių apie 5000 vnt. augalų. Gausiausias kolekcijas sudaro svyrantys augalai, sukulentai, epifitai, dracenos ir šilkmedinių šeimos atstovai. Turėsite puikią progą pamatyti kaip sode puikiai jaučiasi balinių vėžliukų šeimyna bei margaspalvė papūgėlė Barbora.

Sužinosite  iš kur išgaunama vanilė, kaip žydi cinamonas, kurios gėlės krauna ne itin gardžiai kvepiančius žiedus, kad priviliotų vabzdžius, kaip atrodo rojaus paukščiais vadinamos gėlės, iš kur išdygsta ananasas, nuo kurio augalo sulčių lašo laikinai galima prarasti regėjimą, kuris augalas yra pats nuodingiausias ir daugybę kitų intriguojančių istorijų.

Dalyvausite edukacijoje „Kelionė laiku su kavos puodeliu. Susėdę prie romantiškai papuošto stalo, ragausite ne tik iš vaikystės žinomą gilių kavą, bet ir skanausite kiaulpienių latte. Gurkšnosite baltųjų lubinų sėklų, erškėtrožių sėklų ir net burokėlių kavą! Edukacijos metu paragausite net 7 rūšių kavos – ir nė viena iš jų nėra kavos pupelių. Patirsite dar niekad nepatirtus skonius, kuriuos papildo ekologiškai džiovinti vaisiai ir niekur negirdėti edukatorės pasakojimai apie kavą bei iššūkius ir atradimus gaminant egzotiškąją lietuviškų augalų kavą.

Ar ragavote garsiųjų Grafo šokoladą su spirgiais? Na o kaip be garsiųjų Dvaro saldaininės skanėstų? Čia jūs galėsite įsigyti, tautinio paveldo sertifikuotų, rankų darbo karamelinių saldainių, išskirtinio Grafų šokolado ir kitų gardumynų.

Toliau keliausime link Palangos. Atvykstame į Palangą. Čia dalyvausite stintų šventėje ,,Palangos stinta 2024“. Tai populiariausias žiemos festivalis Palangoje. Čia Jūsų lauks įvairios pramogos, tautodailininkų, tautinio ir kulinarinio paveldo mugė. Paragausite šviežios, agurkais kvepiančios, iškeptos, išrūkytos, vytintos stintos, gardžios žuvienės ir kitų žuvų skaniausių patiekalų.

Vakare išvykstame į namus. Namo sugrįšite pailsėję, puikios nuotaikos ir  kupini smagių įspūdžių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursija Kretingos rūmuose ir žiemos sode - 11,00 Eur/asm.;

Edukacinė programa ,,Kelionė laiku su kavos puodeliu" - 5,00 Eur/asm.;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66