Daugiau kelionės nuotraukų

PAŽINTIS SU BIRŽŲ KRAŠTU IR PRAMOGOS HELOVYNO MIESTELYJE

Biržai

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 30 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Apžvalga

Keliausime  į Biržų kraštą. Biržai, vienas seniausių Lietuvos miestų, skaičiuoja jau penktą savo istorijos šimtmetį. Miestas įsikūręs tarp dviejų upių – Apaščios ir Agluonos bei dviejų ežerų – Širvėnos ir Kilučių. Tai buvęs kunigaikščių Radvilų miestas, kurio puošmena ir praeities atspindys – bastioninės tvirtovės rūmai. Apsilankysime Biržų pilyje, kurioje įsikūręs Biržų krašto muziejus ,,Sėla“. Apžvalginė ekskursija. Ar žinote, kas yra  arsenalas?  Kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale? Kaip jais žmonės naudojosi? Turėsite puikią progą sudalyvauti edukacinėje programoje ,, Tvirtovės arsenalas-kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas“. Edukacinės programos metu susipažinsite su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandysite: įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų ginsitės nuo puolančio virtualaus priešo.

Programa

Dalyvausime edukacinėje programoje ,,A biržiečė vaišin dainuodamūs”. Programos metu susipažinsime su senosios aludarystės reikmenimis, alaus darymo tradicija Biržų krašte ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę prie balta staltiese dengto stalo ragausime biržietiškų vaišių. Kartu su folkloro ansambliu skudučiuosime, klausysimės ragų ir senovinio archajiško dainavimo. Ir patys šoksime bei dainuosime.

Keliausime apžiūrėti vienos įspūdingiausių smegduobių – Karvės olos, vienintelės Lietuvoje šachtinio tipo  įgriuvos, kurios požemiai nuo lankytojų akių slepia 5 urvus ir požeminį ežeriuką. Panašių įgriuvų Biržų rajone priskaičiuojama jau per 9000 ir kasmet jų daugėja, todėl vietiniai gyventojai tik didžiausiam priešui linki “Kad tu prasmegtum…”.

Kelionę tęsiame į Kirkilų kaimą prie apžvalgos bokšto. Bokšto forma primena kanoją arba grimztančią valtį.  Bokšto aukštis – beveik 32 metrai. 30 metrų aukštyje esančios apžvalgos aikštelės plotas – beveik 30 kvadratinių metrų. Šis bokštas pripažintas įspūdingiausiu ir gražiausiu Lietuvos apžvalgos bokštu. Susipažinsite su vienomis pagrindinių Biržų regioninio parko vertybėmis – Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje esančių karstinių įgriuvų reljefu.

Pasižvalgę po Kirkilų draustinį vykstame į Helovyno miestelį Kirkilų pramogų parke. Parke pamatysite begalę įvairių, įdomių, bauginančių personažų, kūrinių, o norintys dar labiau išbandyti savo drąsą, bus kviečiami į siaubo namą. Mokslininko Frankenšteino laboratorijoje pamatysite ką gali mokslas ir  kokia milžiniška jo galia. Šiurpą keliantys ir nepamirštami įspūdžiai ganatuoti!!!

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Kelionė patogiu autobusu;Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietas ir ekskursija Biržų krašto muziejuje – 5,50 Eur /asm.

Edukacinė programa „A biržiečė vaišin dainuodamūs“ (90 min) – 11,00 Eur/asm.

Kirkilų pramogų parko ir labaratorijos lankymas – 6,00 Eur/asm., siaubo namo pramogos – 3,00 Eur/asm.

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 30 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66