Daugiau kelionės nuotraukų

Senjorų kruizas į Stokholmą, Švediją

Ryga, Stokholmas

Trukmė

3 dienos

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

1 diena. Ryte išvykstame į Rygą. Pažintis su Rygos senamiesčiu: Rygos pilis, senosios Rygos gatvelės, kurių kiekviena savita ir ypatinga. Pasigrožėsime Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu bei šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su naujai atstatytais Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija. Susipažinsime su Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją, taip pat su gynybinės miesto sienos likučiais ir Parako bokštu. Laisvas laikas pietums.17.30 val. keltu išplaukiame į Stokholmą. Laive Jūsų  lauks  linksma poilsio ir pramogų programa: vakaro šou, smagios dainos ir šokiai grojant gyvai muzikai, jei teikiate pirmenybę greitesniems šokiams, drąsiai eikite į disko salę, kur Jūsų lauks DJ. Ar kada nors svajojote dainuoti scenoje? Mūsų siūloma karaokė leis Jums įgyvendinti šią svajonę ir iš širdies išsidainuoti. Nakvynė laivo kajutėse.

2 diena. 10:30val. atplaukiame į Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po didingą karališkąjį miestą, pastatytą 14-oje salų, toje vietoje, kur susitinka Baltijos jūros ir Melareno ežero vandenys: Karališkasis dramos teatras, Karališkieji rūmai,senoji Katedra, Riterių bažnyčia ( Švedijos monarchų panteonas), senamiesčio (šved. Gamla Stan) siauros ir jaukios gatvelės. Apžiūrime miesto Rotušę, kur vyksta Nobelio premijų įteikimo banketai, aplankome “Vaza”* muziejų, kuriame eksponuojamas didingas, iš jūros dugno iškeltas XVIIa. karališkasis karo laivas (jūros dugne išgulėjęs 333 metus). 17.00-  išplaukiame  į Rygą .Nakvynė laivo kajutėse.

3 diena.
11:00 val. atplaukiame į Rygą. Kelionė į Lietuvą. Pakeliui sustojame papietauti,  įsigyti lauktuvių. Vakare  grįžtame namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Kelto bilietai;

2 nakvynės kelto kajutėse;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Bilietai į lankomus objektus –~40 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66