Daugiau kelionės nuotraukų

Šviesos festivalis – Šviečianti Ryga

Jaunpils, Ryga

Trukmė

1 diena

Kelionės tipas

Kasdienė kelionė

Grupės dydis

Nuo 40 asmenų

Kalbos

Lietuvių

Programa

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atykstame į viduramžišką Jaunpils pilį*, kur dalyvausime smagioje vienuolio Teodoro ir šmaikščios šeimininkės Hildos vedamoje ekskursijoje. Pasiklausysime minezingerio atliekamų viduramžių sonetų. Patys aktyviai dalyvausime šioje teatralizuotoje ekskursijoje – duosime riterio priesaiką, išbandysime riteriškus ginklus, sužinosime, kaip viduramžiais buvo saugojama skaistybė. Vyno rūsyje išgersime į naujai “iškeptų” riterių sveikatą. Svečių garbei, ekskursijos pabaigoje, suaidės patrankos šūviai. Vykstame į Rygą. Pažintis su Rygos senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodgalvių pirklių gildija; gynybinės miesto sienos likučiais.

Jūsų laukia nuostabiausia naktis Rygoje. „Šviečianti Ryga“ siūlo tarptautinę šviesos ir multimedijos instaliacijų programą. Pastatai, aikštės, tiltai ir paminklai paverčiami unikaliais šviesos meno darbais, kuriuos papildo vaizduojamasis menas bei muzikos ir teatro elementai. Vėlai naktį, pasibaigus muziejų nakčiai grįžtame į Vilnių.

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

Ekskursinės programos organizavimas;

Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

Bilietai į(*) pažymėtus lankomus objektus – ~ 12 Eur/asm.

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;

Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
 • Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
 • Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Kelionės maršrutas

Sumokėti 0% per item

Šiuo metu numatytų kelionės datų nėra, tačiau galite susisiekti su mumis (8 5) 268 59 66 ir sužinoti, kada planuojama sekanti kelionė.

  Grupinėms kelionėms galima keisti maršrutą bei pasirinkti savo datą.

  Kontaktai

  El. paštas

  info@ft.lt

  Tel. numeris

  (8 5) 268 59 66