ATRASK ,,LIETUVIŠKĄJĮ ČERNOBYLĮ“ – VISAGINĄ

0
Kaina
Nuo39€1€
Kaina
Nuo39€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

559

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2022-08-27, 2022-09-17, 2022-10-08
Visaginas, Dūkštas
Nuotraukos
Aprašymas

Kviečiame keliauti kartu ir atrasti ,,lietuviškąjį Černobylį“ – Visaginą. Visaginas jauniausias miestas Lietuvoje  savo istoriją skaičiuojantis nuo 1975 m. ir labiausiai žinomas dėl netoli esančios Ignalinos atominės jėgainės, pradėtos statyti 1978 m. Tai atominis miestas, kuriame sustojo laikas.

Savo kelionę pradėsime lankydamiesi Ignalinos atominės elektrinės informacijos centre. Ignalinos atominė elektrinė – vienintelė Baltijos šalyse buvusi Lietuvos energetinės sistemos branduolinė jėgainė, pastatyta šalia sienos su Baltarusija, turėjusi didžiausius pasaulyje reaktorius ir įrašyta į Gineso rekordų knygą. Čia sužinosite kas nutiko Černobylio atominėje elektrinėje. IAE ekspozicijų salėse apžiūrėsite IAE bloko maketą, kuro rinklės maketą, panaudoto branduolinio kuro saugojimo konteinerio CASTOR maketą bei planuojamų statyti mažo ir vidutinio radiokatyvumo trumpaamžių radioaktyvių atliekų kapinynų maketus. Galima bus stebėti tiesioginį vaizdą iš reaktoriaus patalpos, turbinų salės ir panaudoto branduolinio kuro išlaikymo salės. Pažiūrėsite  mokomąjį videofilmą (IAE istorija, statybos, eksploatavimo etapai, radioaktyvioji spinduliuotė).

Kelionę tęsime pažindami Visagino miestą. Sužinosite daug įdomių faktų apie šio miesto istoriją, kultūrą. Visaginas išsiskiria savo istoriniu ir architektūriniu gyliu. Jis persmelktas nykstančių branduolinės energijos ambicijų, sovietinės urbanistikos pažangos prisiminimais bei nūdienos trintimis.

Lankysimės akvariumų salone-muziejuje.  Tai privatus akvariumų salonas įkurtas 2000 m. Akvariumų ekspozicijoje pristatoma daugiau kaip 100 rūšių tropinių kraštų gėlavandenių žuvų: neonai, piranijos, pusmetrinės gėlavandenės murenos, koraliniai gruperiai, sparnuotės, žuvys drugeliai, klounai, chirurgai ir kt.

Apsilankysime alaus darykloje ,,Bear&Boar Brewery“. Čia sužinosime aludarystės paslapčių: kas slypi už kiekvieno alaus stiliaus ir skonio, ką simbolizuoja pavadinime lokys ir šernas.

 Metame iššūkį drąsiems ir keliaujame degustuoti ateities maisto. Lankysimės svirplių ūkyje. Čia sužinosite apie  svirplių gyvenimo kelią nuo išsiritimo ir produkto. Turėsite puikią progą paragauti produkcijos iš svirplių su Adygėjos kalnų druska ir česnaku, su aitriąja ir saldžiąja paprikomis, su ciberžole ir bazilikais. Svirplių karamelizuotų, su šokoladu, su kondensuotu pienu, su braškėmis ir dar daug kitokių skonių. Sakoma, kad svirplių baltymai yra tikras lobis pavargusiems sąnariams.

Namo sugrįšite kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos;

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Ekskursija ir alaus degustacija alaus darykloje – 8,00 Eur/asm..
– Svirplių degustacija – 4,00 Eur/asm.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.