Berlynas – Potsdamas – Autostad muziejus – Liubekas – Hansa parkas

0
Kaina
Kaina
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1198

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 5 dienos
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

2 diena. Po pusryčių išvykstame į Berlyną. Ekskursija po Berlyną pėsčiomis: Aleksandro aikštė, Berlyno katedra, Televizijos bokštas* (galima pasikelti į apžvalgos aikštelę ir grožėtis įspūdinga miesto panorama), Muziejų sala, Brandenburgo vartai, Reichstagas (pagal galimybes pasikėlimas į kupolą), Pergalės kolona, kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčia. Aplankome įspūdingą naująjį Berlyno centrą – Potsdamo aikštę. Atvykstame į Potsdamą – pilių, ežerų ir parkų miestą. Ekskursija: San Susi rūmai* ir parkas, Šv. Nikolajaus bažnyčia, Senoji rotušė, Cecilienhofo rūmai, kuriose vyko Potsdamo konferencija, Olandų kvartalas ir kt. Išvykstame Volfsburgo link. Nakvynė Volfsburgo apylinkėse.

3 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Autostadt (Automiestą). Jis yra įsikūręs prie Volkswagen gamyklos Volfsburgo mieste. Visa muziejaus teritorija – 25 ha. Muziejaus pastato, kuris buvo pastatytas parodai Expo 2000, statyba kainavo 430 mln. Muziejuje per metus aplanko apie 17 mln. lankytojų iš viso pasaulio. Muziejuje pamatysite:15 m. ilgio “Kvapų tunelį”, kuriame yra pasodinta 2160 gėlių,“Klientų bokštą” – 48 metrų aukščio, 20 metrų ilgio automobilių bokštą, kuriame laikoma 400 naujų automobilių; čia eksponuojami ir senoviniai automobiliai. Šiame parke pamatysite didžiausią pasaulyje mobilų vandens fontanų šou, kurio fontanų aukštis siekia net 70 metrų,naujų automobilių pavilijoną, kuriame eksponuojami VW, Audi, Seat, Skoda, Lamborgini, Bugatti, Bentley automobiliai.Yra galimybė patiems sukurti automobilio dizainą. Išvykstame Liubeko link. Pavakaryje atvykstame į Liubeką – marcipaninių saldainių sostinę, labai jaukų bei istoriškai įdomų miestą. Į Travės upės apsuptą senamiestį žengiame pro miesto simbolį – Holšteino vartus. Turgaus aikštės centre puikuojasi įspūdingo dydžio rotušė (viena gražiausių visoje Vokietijoje), aplinkui – pirklių ir turtingų miestelėnų namai, Šv. Marijos bažnyčia. Įdomi ir Šv. Jakobo jūrininkų bažnyčia, sauganti burlaivį, kurio įgula prapuolė Bermudų trikampyje. Apžiūrite pirklių namus su pereinamaisiais kiemais, senamiesčio centre pastatytus našlių namus. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Visa diena *Hanza parke. Ten, kur gražiausia Šiaurės Vokietijos gamta ir oras, kur kvepia druska, įsikūręs Hanza parkas. Vienintelis, esantis prie jūros, 2007 m. atšventęs 30 metų jubiliejų. Keliaudami per parko temines sritis: „Stebuklų tiltas”, „Nervų karas”, „Piratų šalis”, „Vandenų šalis” ir „Meksika”, kiekvienas ras atrakcionų pagal savo pomėgius. Vairavimo mokykloje galima nardyti kosminiais skuteriais, vartytis lekiant amerikietiškais kalneliais, iššokti iki dangaus ir nerti „į gelmę” sėdint ant Nesės nugaros, suptis vikingų laivu, leistis nuo krioklių ir dardėti vandens bobslėjaus trasa. Adrenalino fanatikai galės išbandyti aukščiausią Europoje skrydžio karuselę „Jūros vartai” arba „Ispanišką varpą”, kur varpo šerdis sukasi apie savo ašį ir sūpuojasi įvairiom kryptim 70 km/val. greičiu. O tu sėdi prisispaudęs prie varpo šerdies ir tavo klyksmo nenustelbia net 80 tonų sveriantis varpas. „Kaubojų šalyje” galėsite patikrinti savo drąsą karstydamiesi atrakcione „Navacho nuotykiai”, o poilsio minutę jus maloniai nuteiks magijos, papūgų šou, vandens akrobatai, kiniečių varjetė ir stereo kino filmas. Vykstame į nakvynės vietą Vokietijos – Lenkijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Labai vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė patogiu autobusu (autobusus rasite: www.anc.lt )
– 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
– kelionės vadovo paslaugos;
– ekskursinė programa;

Pastabos:
– (*) mokami objektai. Rekomenduojama turėti apie ~50 EUR už visus pažymėtus objektus ir už miesto transporto bilietus Berlyne;
– objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis;
– būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– papildomos informacijos teiraukitės kelionių centre.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.