DIENA LIETUVOS PAJŪRYJE

0
Kaina
Nuo35€1€
Kaina
Nuo35€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

396

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2022-08-20, 2022-08-27, 2022-09-03, 2022-09-10, 2022-09-17
Klaipėda, Palanga
Nuotraukos
Aprašymas

Anksti ryte išvyksime Klaipėdos link. Atvykę į Klaipėdą ekskursijos metu susipažinsime su senamiesčiu. Aplankysime ,,Laikrodžių muziejų“, kurio ekspozicija supažindina su laiko matavimo prietaisų istorine raida. Čia rodomi mazgeliniai ir mediniai kalendoriai, saulės, vandens, ugnies, smėlio, mechaniniai laikrodžiai, tikslūs XX a. laiko matavimo prietaisai. Dar vienas įdomus lankomas objektas – Baltijos laivų statyklos muziejus. Čia Jums pristatys Klaipėdos laivų statybos istoriją, galėsite apžiūrėti autentiškus pastatytų laivų modelius, pažvelgti, kaip atrodo kapitono kajutė, gelbėjimosi priemonės. Kiekvienas muziejuje esantis modelis, stendas, kitas eksponatas turi atskirą savo istoriją. Laiką praleisite įdomiai ir naudingai.

Toliau keliausime link Palangos. Sustosime Pajūrio regioniniame parke esančiame Olando kepurės kraštovaizdžio draustinyje. Olando kepurė – gamtos paveldo objektas. Jį suformavo ledynmetis. Skardžio aukštis siekia 24-25 metrus, ši vieta laikoma aukščiausia Lietuvos pajūrio vieta.

NAUJIENA!!! Apsilankysime naujai įsikūrusiame miniatiūrų parke ,,Babilono sodai”. Turėsite progą aplankyti žymiausius pasaulio statinius net neišvykę iš Lietuvos.  4 hektarų plote įkurdinta net 21 žymių architektūros statinių miniatiūra, o prie kiekvienos iš jų nurodyta, kurioje šalyje pastatytas jos originalas ir kuo jis ypatingas. Čia rasite kultūrinius objektus iš keturių pasaulio žemynų: Afrikos, Azijos, Europos ir Australijos. Pamatysite garsųjį  Sidnėjaus operos teatrą, romantiškąjį Trevi fontaną, Londono tiltą bei Big Beną, Berlyno Brandenburgo vartus , Triumfo arką, Tadžmahalą Koliziejų ar Didžiąją kinų sieną, Cheopso piramidę ir Kabančiuosius Babilono sodus. 

Atvykstame į Palangą. Laisvas laikas Palangoje, pasivaikščiojimas ir poilsis prie jūros. Pušynai, saulė, grynas oras – kas gali būti geriau norintiems pailsėti. Pageidaujantys gali apsilankyti grafo Tiškevičiaus dvaro rūmuose esančiame gintaro muziejuje ir botanikos parke. Vakare išvykstame į namus. Namo sugrįšite pailsėję, puikios nuotaikos ir  kupini smagių įspūdžių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Ekskursija po Klaipėdos senamiestį – 2,00 Eur/asm.
– Apsilankymas laikrodžių muziejuje – 5,00 Eur/asm.
– Ekskursija Baltijos laivų statyklos muziejuje – ~ 5,00 Eur/asm.
– Apsilankymas miniatiūrų parke ,,Babilono sodai” – 19,00 Eur/asm. (atsidarymo proga – 15,00 Eur/asm.)

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 34 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.