Folkloro festivaliai Europoje

0
Kaina
Kaina
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1265

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Nuotraukos
Aprašymas

Kviečiame visus chorų, orkestrų bei šokių kolektyvus, pasinaudoti mūsų puikiu pasiūlymu nuvykti į pačius nuotaikingiausius europos folkloro festivalius, pristatant mūsų šalies nacionalinę kultūrą, savo personalinę kūrybą ar jungtinius projektus, užsienio šalyse, bei atrasti  dar nepažintas Bulgarijos, Ispanijos, Makedonijos, Graikijos, Vengrijos, Slovakijos, Prancūzijos, Čekijos, Lenkijos ir kt. šalis.

Išsirinkite Jus dominantį  festivalį,  o mes perimsime visus organizacinius klausimus į savo rankas. Kelionių konsultantai, turintys ilgametę patirtį, padės Jums suorganizuoti įsimintiniausią kelionę. Jums beliks tik nusivežti puikią nuotaiką ir dalyvauti!

  • Padėsime suplanuoti pageidaujamą ir optimaliausią maršrutą bei apskaičiuosime kelionės sąnaudas.
  • Tiesiogiai dirbame tiek su viešbučiais, tiek su jų rezervacinėmis sistemomis, todėl pasiūlysime optimaliausią kainos ir kokybės variantą .
  • Jums reikia mikroautobuso ar autobuso, įmonės transporto skyrius pasiūlys kokybiškas, nebrangias paslaugas.
  • Apdrausime! Kelionės metu gali nutikti netikėtų situacijų, kai staiga susirgus ar patyrus traumą prireikia medikų pagalbos, o tai neretai sukelia nenumatytų rūpesčių ir papildomų išlaidų. Kad taip nenutiktų, siūlome apsidrausti kelionės draudimu ir mėgautis visais kelionės teikiamais malonumais!
  • Pasiūlysime savo, turinčius puikius bendravimo įgūdžius ir atsakingą požiūrį į darbą, gidus – kelionės vadovus, kuries suteiks visą kelionės informaciją ir lydės Jus kelionės metu…

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.