GĖLIŲ FESTIVALIS VENTSPILYJE

0
Kaina
Nuo34€1€
Kaina
Nuo34€1€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

179

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2020-08-01
Latvija
Nuotraukos
Aprašymas

 Ventspilis  –  miestas, nepaliekantis abejingų. Tai tarsi nedidelė valstybė valstybėje. Kad pajustumėte Europos dvelksmą, nebūtina vykti už Latvijos ribų – tai rasite Ventspilyje, kur laikas skaičiuojamas kitaip, kur net gėlės, besipriešindamos gamtos ritmui, sužydi anksčiau, o nerūpestingas poilsiautojas neskubėdamas vaikštinėja po miesto gatveles, žingsniams aidint nuo grindinio. Ventspilis yra gėlių ir fontanų sostinė, kurios gatvėse ar net ant stulpų įsitaisiusios spalvotos karvės, o gatves, parkus, skverus ir vidinius kiemelius puošia gėlių skulptūros, figūriniai gėlių kūriniai bei skoningos lysvės, nenuvystančios net karščiausiomis vasaros dienomis.

Labai anksti ryte išvažiuosime iš Lietuvos. Atvyksime į Ventspilį – vieną iš gražiausiai sutvarkytų Baltijos šalių miestų. Aplankysime Ventspilio Livonijos ordino pilį – seniausią (1290m.) Latvijos viduramžių tvirtovę. Pilyje įrengtas muziejus – vienas moderniausių Baltijos šalyse. Smagiai pasivaikščiosime grįstomis senamiesčio gatvelėmis ir promenada, laivu „Hercogs Jakobs“ galėsime plaukti Ventos upe. Laisvu laiku aplankysime Pajūrio parką, kuriame yra įspūdinga inkarų ekspozicija,  apžiūrėsime žvejų laivą „Azova“, krėslą iš grandinių ir karvę-jūrininkę.

Jei pirmą kartą lankotės Ventspilyje, būtina susipažinti su miesto karvėmis. Tai išskirtinė šio miesto atrakcija. Pirmasis karvių paradas pasaulyje įvyko 1999 metais Čikagoje, o Ventspilis 2002 metais tokį paradą suorganizavo pirmasis Rytų Europoje. Tuomet nuostabiais meno kūriniais buvo pavestos 26 natūralaus dydžio karvės iš stiklo pluošto, vėliau parduotos labdaros aukcione. 2012 m., žymint 10-tąsias Karvių parado metines, skveruose ir parkuose vėl įsikūrė 24 spalvingos Ventspilio karvių parado 2012 dalyvės. Daugiausia karvių galima rasti Ostos promenadoje, kuri yra viena labiausiai lankomų turistų vietų.

Turėsite puikią progą sudalyvauti  miesto šventėje – Tarptautiniiame kiliminių gėlių festivalyje. Gilias tradicijas apželdinimo srityje turintis miestas savo gimtadienį pasitiks įvairiaspalviais gėlių žiedų rūbais, kilimais. Stėbėsime, kaip gėlininkai paruoš nuostabias kompozicijas, kilimus ne tik iš gėlių, bet ir daržovių, kankorežių, smėlio ir įvairiausių kitų medžiagų. Šventės metu bus organizuojamas floristų konkursas, vyks tautodailininkų mugė, koncertai. Tad diena tikrai neprails ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~10 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.