GYVA PASAKA NAMINIŲ PAUKŠČIŲ KARALYSTĖJE

0
Kaina
Nuo19€1€
Kaina
Nuo19€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1250

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2022-05-19, 2022-05-27, 2022-06-07, 2022-06-09
Cijonai, Palūšė, Strigailiškis
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime Ignalinos raj. esančiame „ Paukščių kaime“, kuriame mūsų lauks gyva  pasaka su lietuviškomis avytėmis, kailiniuotais triušeliais, vištytėmis, paukščiukais.  Jūsų lauks žygis per pelkę ieškant paukščių kiaušinių. Sužinosime apie paukščius, vaišinsimės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių, vaišinsimės ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. Apie sparnuočius šeimininkė gali valandų valandas pasakoti, nes tik ,,Paukščių kaime“ gyvena daugybė naminių paukščių rūšių. Tarp jų yra kilusių iš Afrikos. Kalbama, kad čia galima išvysti savo laimės paukštę, išmokti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pamatyti tai, ko dar nematėme, išgirsti ko nesame girdėję. Cijonuose sukam didžiulį laimės paukštės lizdą, kuriame kiekvienas pabuvosime.

Toliau savo kelionę tęsiame Palūšėje, įsikūrusioje gražiame Lūšio ežero pakrantės prieglobstyje. Kartais sakoma, kad ši gyvenvietė, tarsi, nacionalinio parko vartai. Lankysimės parko Lankytojų centre.  Aplankysime didžiausią Aukštaitijos nacionalinio parko puošmeną – Palūšės bažnyčią. Bažnyčia senomis, savitomis architektūrinėmis ypatybėmis atspindi seniausią Lietuvos medinių bažnyčių statybos laikotarpį (bažnyčia pastatyta be geležinių vinių).

Vykstame į Stigailiškį.  Strigailiškis  garsus o savo skanumynais – garsiais šakočiais. Edukacinės šakočio kepimo programos metu susipažinsite  su šakočių kepimo tradicijomis. Čia pat iškepto skanėsto paragausite prie kavos ar arbatos puodelio. Kupini įspūdžių, sotūs ir su gardžiomis lauktuvėmis sugrįšime mano.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Apsilankymas ir edukacinė programa ,,Paukščių kaime” – ~5-10 Eur/asm. (kaina priklauso nuo pasirinktos edukacinės programos)
– Šakočio kepimo edukacinė programa – 5 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.