Į MIESTĄ ANT BANGOS. JŪRMALA, RYGA

0
Kaina
Nuo64€1€
Kaina
Nuo64€1€
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1241

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 2 dienos
Vilnius
Rundalė, Bauskė, Ryga, Jūrmala
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Savo ekskursinę programą pradedame derlingose Žiemgalos lygumose, kur stūkso Latvijos mažasis Versalis – Rundalės rūmų ansamblis, vienas iš žymiausių baroko ir rokoko architektūros paminklų Latvijoje. Rytiniame rūmų korpuse matome Auksinę bei Baltąją sales, Didžiąją galeriją. Centriniame korpuse grožimės hercogo, o vakariniame – restauruotais hercogienės apartamentais. Kadangi Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško sodo, tad liksime sužavėti ir šiuo žmogaus rankų šilumos paliestu gamtos stebuklu.

Pasigrožėję puošnios pilies interjeru, pasivaikščioję po išpuoselėtą rūmų sodą, keliaujame į Bauskės pilį, kuri buvo pastatyta dar XV a. viduryje. Ši pilis tai Latvijos karinės architektūros pavyzdys bei vienintelė iš dalies išlikusi Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerų rezidencija, iliustruojanti manierizmo laikotarpio pilių architektūros ir taikomosios dekoratyvinės dailės apraiškas Kuržemės hercogystėje.

Pasigrožėję Bauskės panorama nuo pilies bokšto, susipažine su senųjų įtvirtinimų – bastionų ir pylimų – sistema pilies teritorijoje, keliaujame į Latvijos sostinę Rygą. Mūsų lauks ekskursija pėsčiomis po sostinės senamiestį: Latvijos prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Jei turėsime noro, galėsime pakilti į Šv. Petro bažnyčios bokšte esančią apžvalgos aikštelę ir pasigėrėti miesto panorama, jei norėsime papramogauti arba užkąsti užsuksime į maitinimo ir pramogų centrą „LIDO“. Taip pat pagal galimybę aplankysime Rygos etnografinį muziejų po atviru dangumi. Čia išvysime senąją latvių valstiečių ar žvejų kasdienybę, pamatysime, kokiose pirtyse vanojosi senieji latviai. Muziejuje įrengta 118 senų statinių iš visų Latvijos regionų – Kuržemės, Vidžemės, Žemgalos bei Latgalos. Vykstame į nakvynės vietą.

2 diena. Pusryčiaujame ir keliaujame į Jūrmalos miestą. Čia mes išvysime išskirtinę miesto vertybę – medinę architektūrą. Pėsčiomis pasivaikščiosime po šį kurortinį miestelį : vaikščiodami Jūros gatve, susipažinsime su visais Jūrmalos architektūros stiliais ( gyvanamieji namai, Benjaminų namas – vienas įspūdingiausių Jūrmalos pastatų, skulptūra „Bruņurupucis“ (liet.k.“Vėžlys”), Jūros paviljonas – vienas žymiausių laisvalaikio centrų, Majori dvaras, Horno sodas, Jūrmalos muziejus, Senų automobilių muziejus, Jūrmalos gaublys, Dzintari miško ir pramogų parkas, Kristaps ir Auguste Morbergs vasarnamiai ir botanikos sodas, senų automobilių muziejus ir kita. Norientieji galės aplankyti “Livų” akvaparką.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos
– 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~30 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.