Į SVEČIUS PAS TRIUŠIUKUS

0
Kaina
Nuo19€1€
Kaina
Nuo19€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1386

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2021-06-11, 2021-06-14, 2021-06-15, 2021-06-17, 2021-06-18, 2021-06-22
Triušiukų slėnis, Kaltanėnai, Mindūnai
Nuotraukos
Aprašymas

Aukštaitija – vienas gražiausių Lietuvos regionų, nepaliekantis abejingų ne tik vietinių, bet ir atvykstančių keliautojų.  Ežerais, upeliais, miškais ir kalvomis apjuostas kraštovaizdis žavi ne tik savo natūralia gamta, bet ir nuostabiais žmonėmis visur kalbančiais savo tarme.

Savo kelionę pradėsime apsilankydami  ,,Triušiukų slėnyje”. Čia eksponuojama daugiau nei 40 skirtingų veislių triušių ir triušiukų. Triušiukų slėnyje taip pat galima pasigrožėti tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Pati smagiausia pramoga – paglostyti ir pamaitinti triušiukus. Turėsite progą pajodinėti Poni arkliuku, pašokinėti ant batuto, pasisupti ant sūpynių, pamėtyti kamuolį į krepšį, pažaisti smėlio dėžėje ar tiesiog pailsėti pavėsinėje, pasigrožėti gamta.

Toliau savo kelionę tęsime į Kaltanėnų miestelį. Kaltanėnai paminėti XV a. viduryje, didžiuojasi istorine miesto dalimi, savitu miestelio planu, raudono mūro bažnyčia. Būnant Kaltanėnuose neįmanoma nesigrožėti viena švariausių Lietuvos upių – Žeimena. Visai šalia ilgiausiame parke Žeimenų ežere prasidedanti upė ties miesteliu daro ryškų vingį. Čia buvo perrišami ežerais atplukdyti sieliai, kurie upėmis tęsdavo kelionę iki Vilniaus. Čia Jūsų lauks smagios edukacijos ,,Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre”. Pageidaujantys galės pasivaikščioti po Kaltanėnų dvaro parką. Parkas papuoštas Švenčionių rajono drožėjo Zigmanto Kliševičiaus medžio skulptūromis. Filosofų klubo iniciatyva pastatyti akmenys, kurie, kaip aiškina klubo nariai yra Lietuvos energetinės apsaugos dalis. Akmenys rinkti Lietuvoje. Kiekvienas akmuo turi savo vardą, prie kiekvieno jo skaitoma skirtinga malda. Vienoje pusėje sudėlioti gydomieji akmenys. Atsiguli šių akmenų rato viduryje ir praeina galvos skausmas.Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Esant pageidavimui galima apsilankyti Mindūnuose. Čia galėsite išbandyti savo aukščio baimę lipdami į aukščiausią Lietuvoje Mindūnų apžvalgos bokštą. Tai 36 m aukščio metalinė konstrukcija, kuri yra aukščiausia Lietuvoje, su jos viršutinėje dalyje esančia platforma, skirta apžvelgti Labanoro regioninio parko kraštovaizdžio įvairovę, susipažinti su jame esančiais Baltaisiais Lakajais, Juodaisiais Lakajais, Siesarties ežeru su salomis bei garsiąja Labanoro giria. Mindūnai garsėja muziejų kompleksu, kuris priklauso Molėtų krašto muziejui. Čia įsikūręs vienintelis Lietuvoje Ežerų žvejybos muziejus, Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija bei Molėtų krašto tradicinių amatų centras. Ežerų žvejybos muziejuje demonstruojama senoji žvejo buitis ir senieji žvejybos įrankiai. Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija talpina kelis šimtus gyvūnų ir paukščių iškamšų bei kitų medžioklės trofėjų iš viso pasaulio. Molėtų krašto tradicinių amatų centre galima pasimokyti 15 skirtingų amatų nuo keramikos, bučių ir tinklų pynimo. Dalyvausite Molėtų kraštą garsinančioje žuvienės arba šutinio virimo edukacinėje programoje. Tad užsiėmimą ras kiekvienas – didelis ir mažas.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~8 Eur/asm.
– Edukacinės programos – ~3-7 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:

– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.