Iš amžių glūdumos Medininkų pilis

0
Kaina
Nuo19€
Kaina
Nuo19€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

859

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2021-08-14, 2021-09-04
Nemėžis, Bareikiškės, Medininkai
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime nuo apsilankymo senoje totorių gyvenvietėje su mečete ir Vytauto piliaviete Nemėžyje, kur išvysime totorių maldos namus – mečetę. Čia pamados vyksta tik tais penktadieniais, kai būna jaunas mėnulis, o į tradicines šventes į pamaldas šioje mečetėkje suvažiuoja ir arabai.

Vėliau savo kelionę tęsime rašytojo Vladislavo Sirokomlės dvarelyje – muziejuje Bareikiškėse, kuriame 1853-1861 metais gyveno poetas Vladislavas Sirokomlė (tikrasis vardas Liudvikas Kondratovičius). Poeto gyvenimo metai, praleisti Bareikiškių dvarelyje, buvo patys kūrybingiausi. Būtent čia Vladislavas Sirokomlė sukūrė dvidešimt keturis savo kūrinius, tarp jų vieną reikšmingiausių savo veikalų – „Margiris“, kuris tapo lietuvių kovų su kryžiuočiais simboliu bei pirmą turistinį vadovą po Lietuvą „Iškylos iš Vilniaus po Lietuvą”, kurio puslapiuose autorius šiais žodžiais ragina pažinti gimtąsias vietas: „…didelė gėda visiškai nepažinti krašto, kuriame gyvename, arba, dar blogiau, geriau žinoti svetimus kraštus nei savąjį”. Bareikiškių dvarelyje veikia muziejus.

Pabuvoję muziejuje, keliausime į Medininkus. Čia apsilankysime Medininkų pasienio posto memorialą, bažnyčią ir, žinoma, pilį.

Grįžę į Vilnių, apsilankysime Muitinės muziejuje, kuriame bus galima pamatyti dokumentus, nuotraukas, muitininkų darbo priemones, naudotą metodinę literatūrą, muitininko aprangą. Įdomūs Muitinės laboratorijos pateikti eksponatai – skirtingų rūšių dyzelinas, lukštenti ir nelukštenti grikiai, kukurūzų liekanos, audinių pavyzdžiai ir kitos prekės, kurių kodą Kombinuotoje prekių nomenklatūroje nustato ši muitinės įstaiga, ir kuriuo remiantis taikomi mokesčių tarifai. Muitinės muziejuje taip pat demonstruojami sulaikyti daiktai bei įvairūs suvenyrai (iškamšos, žvėrelių kailiukai, daiktai, pagaminti iš dramblio kaulo, krokodilo bei gyvačių odos, įvairūs gėrimai su gyvūnais, augalais ar jų dalimis buteliuose ir kt.), pagaminti iš nykstančių gyvūnų ir augalų, kurie saugomi Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių. Čia savo ekskursinę programą ir baigsime.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.