ISTORINIU BALTIJOS KELIU

0
Kaina
Nuo199€1€
Kaina
Nuo199€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1020

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2022-05-27, 2022-06-17, 2022-07-15
Latvija, Estija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame Latvijos link. Savo kelionę pradėsime Bauskės mieste. Čia apsilankysime žymiausioje šio krašto pilyje. Tai Latvijos XV-XVII a. karinės architektūros pavyzdys. Čia apžiūrėsime ordino pilies griuvėsius, užlipsime į centrinį bokštą, pasigrožėsime Bauskės panorama, susipažinsime su senųjų įtvirtinimų – bastionų ir pylimų – sistema pilies teritorijoje. Esant pageidavimui  kelionę tęsime lankydamiesi Latvijos mažuoju Versaliu vadinamuose Rundalės rūmuose.  Ekskursija po rūmus: hercogų apartamentai, puošnios salės, žymiausios iš jų – Aukso, Marmuro ir Baltoji bei Rožių kambarys.

Vykstame į Rygą. Pažintis su Rygos senamiesčiu. Apžiūrėsime Laisvės paminklą. Paminklas iš granito ir vario Rygos centre simbolizuoja Latvijos valstybingumą, tautos vienybę, nepriklausomybę ir laisvę.

42,7 metrų aukščio paminklo kompoziciją sudaro 56 skulptūros, išdėstytos 13 skulptūrinių grupių keturiuose lygiuose. Jose atvaizduota Latvijos istorija ir kultūra. Papėdėje iškalti žodžiai – “Tėvynei ir Laisvei”. Obelisko viršūnėje yra 9 metrų aukščio Laisvės simbolis – tris auksuotas žvaigždes rankose laikanti jauna moteris. Trys žvaigždės reiškia trijų Latvijos kultūrinių – istorinių regionų vienybę.

Toliau lankomės Šv. Petro bažnyčioje. Viena labiausiai lankomų vietų Latvijoje – Latvijos okupacijos muziejuje.  Ekskursijos metu  pamatysite išlikusius tardymo kambarius, kalinimo kameras, rūsius, darbuotojų kabinetus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Taliną. Sustosime Latvijos ir Estijos pasienyje apžiūrėti paminklo skirto ,,Baltijos keliui”. Nuvykę į Taliną  lankomės Talino televizijos bokšte. Sužinosite kaip estai saugojo savo televizijos bokštą, kad neužimtų Sovietų armijos kariai. Toliau mūsų lauks eksursija po senamiestį. Ekskursijos  metu paklaidžiosime painiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime miestu nuo Aukštutinės ir Žemutinės panoraminių aikštelių, apžiūrėsime Tompea pilį, „Ilgąją“ ir „Trumpąją“ kojas, „Storosios Margaritos“ bokštą, Ilgojo Hermano ir „Žvilgsnio į tvirtovę“ bokštus, Rotušės aikštės ansamblį, dailininkų gatvę, miesto gynybinę sieną, Piritos vienuolyną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Atvykstame į Parnu miestelį. Apžiūrėsite pastatą kuriame gimė ,,Baltijos kelio” įdėja. Skultporius Tauno Kangro sukūrė memorialinę lentą. Pažintis su miesteliu. Čia turėsite galimybę pamatyti baroko stiliaus Jekaterinos Bažnyčią , miesto Rotušę , Raudonąjį bokštą– seniausią miesto pastatą ir vienintelę išlikusią miesto sienos tvirtovę, statyta XV a., dar vadinta Kalėjimo Bokštu, Talino Vartus (viduramžiais vadinti Karlo Gustavo (Karaliaus) Vartais) – vienintelius miesto sienos vartus, išlikusius Baltijos šalyse bei Suurna iškyšulį (2 km nuo pagrindinio tako) – čia galima pasigrožėti Parnu įlankos ir miestelio vaizdu. Vėlyvas grįžimas į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 2 nakvynės su pusryčiais;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~40 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.