Kalėdinis Talinas – Helsinkis aplankant mokslo ir žinių centrą „Heureka“

0
Kaina
Nuo115€
Kaina
Nuo115€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

132

KALĖDINIS LVOVAS

Naujieji Lvove

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2019-11-29, 2019-12-06, 2019-12-13
Talinas, Helsinkis
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena  Anksti ryte išvykstame Talino link. Atvykus į Taliną aplankysime pasaulyje analogų neturintį Lennusadam (Hidrolėktuvų uosto) muziejų* http://lennusadam.eu  Tarp daugybės pramogų turistams siūloma išbandyti suvaldyti lėktuvą naudojant realaus skrydžio simuliacinę programą bei apžiūrėti garsųjį ir apdainuotąjį geltonąjį submariną, kurio viduje yra įrengta nedidelė kino salė.Trokštantiems ne tik pramogų, bet ir žinių, muziejus yra parengęs nemažą įvairių laivų ekspoziciją. Angare saugomas ir vienintelio vietinės gamybos laivo nuolaužos, išlikusios nuo viduramžių, taip pat čia saugomas ir įspūdingas estų povandeninis laivas „Lembit“, o muziejaus uoste galima pamatyti tikrų, vandens paviršiuje plūduriuojančių laivų. Vienas iš įdomiausių eksponatų – didžiausias pasaulyje ledlaužis, išlikęs nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Ledlaužį galima apžiūrėti ir iš vidaus, pasivaikščioti po denį ar vidines laivo erdves. Grupei pageidaujant trumpas pasivaikščiojimas po Talino senamiestį:  Tompea pilis, Šv. Domo katedra, “Trumpoji koja”, rotušė, “bandelių skersgatvis”, miesto amatininkų ir “juodagalvių” gildijos pastatai, Šv. Nigulistės bažnyčia, “Storosios Margaritos” bokštas. Laivas laikas šventiškai pasipuošusiame  Kalėdiniame Talino senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena Anksti ryte išvykstame į uostą. Išplaukiame į Helsinkį. Autobusas lieka Taline. Atplaukus  *Vietiniu traukiniu vykstame į „Eureką“*. Lankome mokslo ir žinių centrą “Eureka”* www.heureka.fi, kur visiems suprantama forma supažindinama su įvairiais fizikiniais reiškiniais ir jų poveikiu žmogaus organizmui: galima važiuoti dviračiu lynu, ištiestu 5 metrų aukštyje, išbandyti vinių lovą, patirti žemės drebėjimą (ekspozicijos keičiamos). Moderniai įkurtame planetariume galima pasijusti filmo dalyviais dėl specialaus plokščio ir plataus ekrano bei puikios akustikos. *Vietiniu traukiniu vykstame į Helsinkį. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Helsinkį: apžiūrėsime pagrindinę Suomijos liuteronų Katedrą ir unikalią granito uoloje iškaltą  Tempeliaukio bažnyčią; susipažinsime su reikšmingiausiais  Maršalo Manerheimo prospekte esančiais pastatais – operos rūmai,  kongresų rūmai „Finliandija“,  Nacionalinis muziejus, įdomus modernaus meno muziejaus pastatas, primenantis ledo luitą, didžiausias pastatas Helsinkyje – Suomijos parlamento rūmai. Laivas laikas šventiškai pasipuošusiame  Helsinkio centre. Vėlai vakare išplaukiame į Taliną. Atplaukus išvykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.

3 diena ~ ryte sugrįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Keltų bilietai Talinas – Helsinkis – Talinas;
– 1 nakvynė viešbutyje Taline su pusryčiais;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
Bilietai į(*) pažymėtus  lankomus objektus- ~ 65 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.