KALĖDINIŲ MUGIŲ ŠURMULYS BRĖMENE IR HAMBUGE

0
Kaina
Nuo270€
Kaina
Nuo270€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

279

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 4 dienos
Išvykimas: 2022-12-08, 2022-12-15
Brėmenas, Hamburgas
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

 2 diena. Pusryčiai. Išvykimas į Vokietiją. Kelionė į – Liuneburgą. Tai buvęs vienas turtingiausių miestų Vokietijoje, apie kurį buvo sakoma – pastatytas ant druskos. Pažintis su miestu, kuris išlaikė viduramžišką dvasią: senasis uostas su pirklių namais, stintų turgus, Šv. Mykolo bažnyčia, vertingiausias miesto paminklas – rotušė gotikiniais langais, įdomi savo turtingu interjeru. Išvykimas iš Liuneburgo.

Atvykimas į laisvąjį Hanzos miestą – Brėmeną. Ekskursija po senamiestį pėsčiomis: pagrindinė Brėmeno viduramžiška turgaus aikštė; riterio Rolando skulptūra, simbolizuojanti Brėmeno laisvę; XVa. gotikinė Brėmeno rotušė su renesanso stiliaus fasadu; Brėmeno muzikantų skulptūra; katedra; dievo Motinos bažnyčia; Medvilnės birža. Šnoro kvartalas – istorinis XV- XVIIIa. statytų mažų namų rajonas; Bretcherštrase – šioje gatvelėje kadaise gyveno kubiliai, o 1926m. buvo rekonstruota Art Deco stiliumi.

Kalėdų laikotarpio atmosfera Brėmene yra laikoma viena patraukliausių visoje Vokietijoje – o Kalėdinė mugė šiais metais Jūsų laukia nuo  iki gruodžio 23 dienos. Miesto aikštėje, Rolando statulos fone, virš 170 ypatingai puošniai dekoruotų prekystalių su romantiškais Kalėdų žiburiais užburia vis daugiau lankytojų. Brėmenas turi dar vieną Kalėdų atrakciją – magija ant populiarios upės Weser krantinės.

Kiekvieną dieną promenadoje atidaromos vis kitos mažos durys, atskleidžiančios ypatingą staigmeną. Tai lyg pasivaikščiojimas po ypatingą Advento kalendorių. Į jaukų, siaurų, švarių ir itin tvarkingų, mažų pasakiškų langiukų senamiestį sugūžėja saldumynų, senių šalčių, smagių karuselių ir įvairaus gėrio nešėjai. Ne kasdien tenka pasijausti it kino filme, vaikštant romantiškomis ir pakylėtai nuteikiančiomis Brėmeno gatvelėmis.

Rodosi, kad net žymioji Brėmeno muzikantų skulptūra šypsosi, matydama tiek daug laimingų veidų. Gali tiesiog vaikščioti gatvėmis, uosti imbierinius sausainukus ir girdėdamas džiaugsmingai krykštaujančius ant karuselių besisupančius vaikus, gerti tradicinį vokiečių karštą kalėdinį vyną, sėdėti ar stovėti lauko kavinėje ir mėgautis ore tvyrančia užburiančia šventinę atmosfera… Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš Brėmeno. Kelionė į vieną didžiausių ir svarbiausių Hanzos miestų – Hamburgą. Pasivaikščiojimas po senajį miestą: čia rasite Čilės namą, kuriame būdavo sudaromi geriausi arbatos, kavos ir prieskonių sandoriai, apžiūrėsite renesansinę Rotušę ir Šv.Petro bažnyčią – seniausius maldos namus Hamburge, Alsterio pavilijoną. Šv. Mykolo bažnyčia – viena labiausiai mylimų ir lankomų Hamburgo bažnyčių. Ji laikoma miesto simboliu, pasididžiavimu ir tvirtybe. Pakilus į 120m aukščio bažnyčios varpinės bokštą atsiveria nuotabi panorama į Hamburgo senamiestį, Elbės upę ir jos kanalus. Taip pat užsukite į Deichstraße gatvę, kurioje yra XVII – XIX amžiaus biurai ir gyvenamieji pastatai, o kartu ir prašmatniausi restoranai bei užkandinės. Vaikštinėdami po senamiesti, nusikelsite į senus laikus, kurie buvo tikras rojus prekybininkams.

Lankantis Hamburge negalima praleisti progos stabtelti Speicherstadt sandėlių kvartale ir pajusti dvasią, kuri čia tvyrojo laivybos klestėjimo laikais. Hamburgo DOM mugės lankymas. DOM mugė yra vienintelis tokio masto renginys šiaurinėje Vokietijoje. Šventinės mugės metu lankytojai kviečiami pasivaikščioti beveik trijų kilometrų ilgio taku, kur siūloma įsigyti įvairiausių kalėdinių dovanų, suvenyrų, paragauti vietinio maisto, atsigerti čia pat šildomo vyno. Kol vieni dairosi dovanų, kiti gali smagiai leisti laiką atrakcionuose, o svarbiausia tai, kad viskas alsuos žiemos švenčių nuotaika. Išvykimas iš Hamburgo. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus – ~ 70 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.