Kalėdoms pasipuošę Talinas, Helsinkis ir Ryga

0
Kaina
Nuo130€
Kaina
Nuo130€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

197

KALĖDINIS LVOVAS

Naujieji Lvove

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2019-11-29, 2019-12-06, 2019-12-20
Talinas, Helsinkis, Ryga
Nuotraukos
Aprašymas

Kalėdinis laikotarpis Taline – ypatingas! Talino Rotušės aikštėje šurmuliuoja didžiulė Kalėdinė mugė, kurioje galima rasti  išskirtinių amatininkų darbų, sniego skulptūrų, sutikti daugybę pasakų herojų… O kiekvieną savaitgalį vyksta šokių grupių pasirodymai, dainuoja chorai atvykę iš įvairių Europos kampelių…

1 diena Anksti ryte  išvykimas iš Vilniaus Talino link. Atvykus į Taliną, ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Bastiono tunelis *,Tompea pilis, kurioje šiuo metu įsikūręs Estijos parlamentas, Aleksandro Nevskio soboras – XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo bažnyčia – buvusi Talino vyskupų rezidencija, apžvalgos aikštelės, Rotušė, kurios bokšte puikuojasi miesto simbolis „Senasis Tomas“, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai. Nigulistės ir Olevistės bažnyčios. Laivas laikas šventiškai pasipuošusiame  Kalėdiniame Talino senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena Ryte išvykstame į uostą. Išplaukiame į Helsinkį. Atplaukus vykstame į „Heureką“*(www.heureka.fi). Interaktyviajame muziejuje patraukliai pateikiamos mokslo išradimai, dabarties technologijos, pristatomi ir analizuojami įvairūs mūsų planetos socialiniai ir gamtos reiškiniai. Sumaniai ir žaismingai pateikiami eksponatai įdomūs mažam ir suaugusiam, o, svarbiausia, didžiąją dalį eksponatų galima pačiupinėti ir pačiam atlikti daugybę eksperimentų bei testų. Muziejuje yra keletas nuolatinių ekspozicijų, bet dauguma jų dažnai keičiamos ar atnaujinamos. Viena mėgstamiausių parodų – „Apie monetas“. Ji skirta Suomijos monetų kalyklos 150-osioms metinėms paminėti. Ypač žavi galimybė pasigaminti monetą su savo atvaizdu. Išbandyti savo drąsą galima važiuojant dviračiu maždaug penkių metrų aukštyje ištemptu lynu. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Helsinkį: apžiūrėsime unikalią granito uoloje iškaltą Tempeliaukio bažnyčią; aplankysime gražiausias miesto aikštes, apžiūrėsime modernaus meno muziejaus pastatą, primenantį ledo luitą, naujo dizaino pastatą – ”Tylos koplyčią”. Aplankysime garsaus suomių kompozitoriaus J. Sibelijaus parką, apžiūrėsime jam pastatytą orginalų paminklą iš 600 nerūdijančio plieno vamzdžių. 18:30 val. gražiu Silja Europa laivu išplaukiame į Taliną. Nakvynė kajutėse laivui stovint Talino uoste arba viešbutyje Taline.

 3 diena 08:00 val. išlipame iš laivo. Keliaujame  namų  link, pakeliui  aplankydami  Rygos  senamiestį ir automobilių muziejų.   Vakare grįžtame į Vilnių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
-1 nakvynė viešbutyje Taline su pusryčių paketu;
– 1 nakvynė keturvietėse B klasės (be lango) laivo kajutėse/viešbutyje;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
Bilietai į(*) pažymėtus  lankomus objektus -60 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:

– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.