Karališkasis Gardinas (be vizos) su apsilankymu baseinų komplekse ,,Oziornyj”

0
Kaina
Nuo58€1€
Kaina
Nuo58€1€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

955

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 2 dienos
Gardinas, Baltarusija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į vieną seniausių Baltarusijos miestų – Gardiną, buvusį Vytauto Didžiojo miestą. Apžiūrime seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Vykstame į miesto centrą prie Gardino Didžiosios Choralinės sinagogos.

Vėliau aplankome  senąją Gardino pilį. Mūrinė pilis pastatyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Šalia yra Naujoji pilis, pastatyta XVIII a., kurioje posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, rinkdavosi seimai, veikė Iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Pasivaikštome buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste, buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar – Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikštome po šventovę, apžiūrime Katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Laisvas laikas (galimybė pasivaikščioti pėsčiųjų, buv. Vilniaus gatvele, papietauti).

Vėliau vykstame į netoli Gardino buvusias partizanų žemines. Ekskursija su vietiniu gidu po žeminių teritoriją, labai įdomiai supažindinančia su karų istorija Gardino žemėje. Apžiūrime eksponuojamą karinę techniką, amuniciją, valstiečio trobelėje prie šiltos krosnies degustuojate vietinį gėrimą su užkandėle.

Toliau Jūsų lauks  apsilankymas sveikatinimo ir poilsio centre „Oziornyj“. Turėsite puikią progą pasimėgauti vandens ir SPA procedūromis, atgauti jėgas.  Sanatorija yra įsikūrusi švarioje vietovėje ir užima 17 ha.  teritorijos.  Čia yra gausu pramogų, kurios tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursinė išvyka į Augustavo kanalą. Vyksite prie vieno iš trijų Baltarusijoje respublikoje esančių Augustavo kanalo šliuzų – Nemnovo kanalų. Tai paskutinysis kanalo šliuzas prieš jam susijungiant su Nemunu. Šliuzas neveikė nuo 1939 m., rekonstrukcija atlikta 2004-2006 metais. Dabar čia veikia nedidukas Augustavo kanalo muziejus. Laisvas laikas Gardino mieste apsipirkimui. Kelionė į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Kelionės dokumentų sutvarkymas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bevizis leidimas į Baltarusiją – 7 Eur/asm. (PRIVALOMAS visiems keliautojams);
– Pietūs/degustacija tradicinių valgių – ~10 Eur/asm.;
– Turisto mokestis sanatorijai – ~ 1 Eur/asm. (PRIVALOMAS VISIEMS KELIAUTOJAMS);
– Apsilankymas sanatorijos baseinų ir vandens pramogų komplekse, SPA procedūros;
– 1 nakvynė su pusryčiais;
– Bilietai į lankomus objektus –~20 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą. Pasas turi galioti ne trumpiau kaip 3 mėn. po kelionės pabaigos;
– Nepilnamečiams iki 18 metų, vykstantiems be tėvų – reikalingas vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas ir jo kopija išleisti į kelionę. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito sutikimas nereikalingas. Tuo atveju, kai vaiko pavardė nesutampa su vieno iš tėvų, su kuriuo jis išvyksta, pavarde, būtina turėti vaiko gimimo liudijimą;
– KELIONIŲ ORGANIZATORIUS  NEATSAKO UŽ PASIENIO PAREIGŪNŲ VEIKSMUS;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.