KELIONĖ LAIKU. NETIKĖTOS KAUNO PASLAPTYS

0
Kaina
Nuo22€1€
Kaina
Nuo22€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

343

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2022-04-01, 2022-04-15, 2022-05-06
Kaunas
Nuotraukos
Aprašymas

Truputį pabūkime detektyvais ir keliaukime sužinoti ką slepia Kaunas. Savo kelionę pradėsime apžvalgine ekskursija po IX fortą. Ekskursijos metu supažinsite su skirtingais IX forto istorijos laikotarpiais: IX forto puskaponieryje pristatoma Kauno tvirtovės istorija, supažinsime su IX forto statybomis, ginkluote, kitais Kauno tvirtovės fortais, Vokietijos ir Rusijos kariuomenėmis I pasaulinio karo metu. Apsilankysime tarpukario Lietuvos laikotarpiu IX forte veikusio Kauno sunkiųjų darbų kalėjimo skyriaus kalinių kamerose, karceriuose, pasimatymų kambaryje.

Kelionę laiku tęsime lankydamiesi ,,Atominio bunkerio“ muziejuje. Muziejus pristato „KGB šnipų muziejų“! Tai unikali kolekcija, kurioje paviešinta slapta sekimo įranga ir prietaisai, naudoti NKVD, KGB ir milicijos spec. tarnybose. Muziejuje gausu nešiojamų slapto radijo ryšio priemonių, radijo siųstuvų ir imtuvų, ryšio blokatorių, pelengatorių, nuotolinio pasiklausymo įrangos, pasiklausymo „blakių“ ir jų aptikimo prietaisų. Susipažinsite su izotopais pažymėtų dokumentų, pinigų, žmonių, gyvūnų aptikimo įrangomis ir prietaisais. Sužinosite, kokia slapta skanavimo, fotografavimo ir filmavimo technika buvo naudojama dokumentams kopijuoti paslapčia patekus į patalpą. Muziejuje eksponuojamas mikro objektų aptikimo ultravioletiniais ir infraraudonaisiais spinduliais prietaisas bei daugybė kitos intriguojančios ir nematytos technikos.

Vėliau netikėtas Kauno paslaptis bandysime sužinoti ekskursijos pėsčiomis po senamiestį metu.  . Stabtelsim pasiklausyti pasakojimo prie Steigiamojo seimo rūmų, LR Ministrų kabineto rūmų, Lietuvos banko rūmų, Lietuvos universiteto. Vaikščiodami K. Donelaičio gatve sužinosime, kad čia nuo 1919 m. kūrėsi iš Vilniaus perkeltos valdžios institucijos, pirmosios užsienio valstybių atstovybės, gyveno ir dirbo įžymios tarpukario Lietuvos asmenybės: signataras S. Kairys, užsienio reikalų ministras S. Lozoraitis, ministras pirmininkas M. Sleževičius, finansų ministras J. Dobkevičius, K. S. Šaulys.

Kelionės pabaigoje persikelsime į šiuos laikus ir išbandysime komandinį žaidimą lazeriais. Žaidimo tikslas – įveikti kitą komandą, eliminuojant priešininkų žaidėjus visiškai nekenksmingų lazerių „šūviais“.  Patirsime aštresnių pojūčių ir stipresnių emocijų. Nepamirštamos akimirkos ir įspūdžiai – garantuoti.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos;
– Ekskursija su vietiniu gidu.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Ekskursija ir bilietas IX forte – 5,00 Eur/asm., 3,50 Eur/mokiniui;
– Ekskursija ,,Atominio bunkerio muziejuje“;
– Komandinis žaidimas lazeriais;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 30 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.