Klaidus kukurūzų labirintas Trakuose

0
Kaina
Kaina
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1385

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime nuo šalia Trakų miesto esančio kukurūzų lauko. Didžiuliame kukurūzų lauke kiekvienais metais yra suformuojamas vis kitoks labirintas, todėl kiekvienais metais iš paukščio skrydžio galima pamatyti vis kitokį piešinį. Tikriausiai daugelis svarstote, ar šiame labirinte įmanoma pasiklysti?  Tikrai taip –galima.

Tad, paklaidžioję po klaidų kukurūzų labirintą, keliausime į Vievį, kuriame aplankysime Geologijos muziejų. Tarp krūmų ir medžių, šalia dviejų vandens tvenkinių, įrengti takai pėstiesiems, žaliose vejose prie takų grupėmis rikiuojasi iš įvairių Lietuvos vietovių atgabenti lauko rieduliai – jų iš viso 552. Lietuvos naudingųjų iškasenų ekspozicijoje rodomi svarbiausi Lietuvos gelmių turtai. Ekspozicijoje apie šiuo metu susidarančias uolienas galima susipažinti su dabartiniais procesais, vykstančiais žemės paviršiaus viršutiniuose sluoksniuose.

Pagal galimybę aplankysime Kelių muziejų, kuriame sukaupta per 6000 eksponatų, atspindinčių Lietuvos kelių istoriją nuo Romos imperijos laikų iki mūsų dienų. Tai tiltų, viadukų, sankryžų, autobusų stočių, gamybinių bazių ir kitų statinių maketai, kelių tiesimo ir tvarkymo senieji įrankiai, mašinos, vežimai, kelio ženklai. Muziejuje daug statybos medžiagų, uolienų, mineralų, kristalų pavyzdžių, atvežtų iš įvairių pasaulio kraštų. Veikia nedidelis, bet lankytojų labai mėgiamas medžioklės ir ekologijos skyrius. Originalios formos metalinių konstrukcijų paviljone eksponuojama prieškarinė ir pokarinė kelių tiesimo ir priežiūros technika.

Kelionės pabaigai keliausime į Neries regioninio parko lankytojų centrą, kur moderni ekspozicija mus supažindins su regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis. Centre suprojektuotos lenktos sienelės kuria aliuziją į Neries upės vingius. Kompiuteriniuose terminaluose išvysime net keturias išsamias ekspozicijas : kultūros ir gamtos paveldus, lankytinas krašto vietoves bei pasižiūrėsime video filmą apie patį parką. Neries regioninio parko lankytojų centre įrengta kabina, imituojant lėktuvą, kurioje galėsime pasigėrėti parko vaizdais iš paukščio skrydžio. Vakare pilni įspūdžių grįšime namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.