Kvedlinburgas – Amsterdamas – Heides parkas

0
Kaina
Kaina
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

27

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 5 dienos
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją Nakvynė viešbutyje Lenkijoje ( Lenkijos/Vokietija pasienyje).

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į UNESCO paminklų sąrašą įtrauktą miestą – Kvedlinburgą. Apžvalginė ekskursija: Kvedlinburgo pilis*, Šv. Servacijaus bažnyčia*, šalia kurios įsikūrusiame vienuolyne rašytame metraštyje 1009 m. pirmą kartą paminėtas Lietuvos vardas, Šv. Norbertino ir Viperto bažnyčia, turgaus aikštė, kurią puošia XIII-XIV a. Rotušė ir įspūdinga architektūra garsėjantis senamiestis. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje .

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Amsterdamą. Pažintis su miestu *plaukiant kanalais, Dam aikštė ir Karalių rūmai, Singel kanalo gėlių turgus. Užvažiuojame į etnografinį kaimą Zaanse Schans, kur pamatysime klumpių, sūrių gamybą, malūnus ir žydinčius tulpių laukus. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

4 diena. Pusryčiai. Visa diena *Heidės parke. Tai didžiausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas. Keliaudami per atskiras parko sritis, susipažįstate su visa Vokietija: žvejų kaimelis su senoviniais luotais ir darbo įrankiais; Bavarijos kraštovaizdis ir buities detalės, viduramžių inkvizicijos scenos,brolių Grimų pasakų gatvė. Austrijos kaimelyje galėsite išbandyti bobslėjaus trasą, o Majų šventyklose pateksite į magijos ir burtų pasaulį. Drąsieji pravažiuos didžiausiu Europoje mediniu geležinkeliu „Kolosus“, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis“, starto metu per 2,4 sek. išvystantis 102 km. greitį; „Limitas“, per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas“! Amerikietiški kalneliai, kadaise buvę šiurpiausiu parko atrakcionu, dabar tik „lengvas apšilimas“. Vidury ežero išaugęs „Aštuonkojis“ – skirtas žmonėms, priklausantiems nuo aštrių pojūčių. Visiškai naujos generacijos atrakcionas – europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas.Vakare išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.
– 4 nakvynės su pusryčiais.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
-Bilietai į lankomus objektus –~60 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis