Kulinarinio paveldo keliais. Trakai – Kaunas

0
Kaina
Nuo19€
Kaina
Nuo19€
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

990

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2021-07-24, 2021-08-14, 2021-08-28
Trakai, Kaunas
Nuotraukos
Aprašymas

Savo ekskursinę programą pradėsime pažintimi su mums nepažintais Trakais. Pasivaikščiosime Galvės ežero pakrante ir mediniu tiltu žengsime į ežero salą. Nuo Trakų pilies prieplaukos laivu išplauksime pasižvalgyti po Trakų miesto apylinkes. Pasiklausysime “senojo kapitono” pasakojimų apie Trakų ežerus, salas ir legendas, pasigrožėsime nuostabiais gamtos vaizdais. Grįžę prie Trakų pilies, keliausime susipažinti su Karaimų palikimu, kuris įamžintas to paties pavadinimo miesto gatvėje. Joje mediniai nameliai stovi trimis langais į gatvę. Pasak legendos, vienas langas skirtas Dievui, antras kunigaikščiui Vytautui, o trečias – ir pačiam šeimininkui. Keliaudami Karaimų gatve išvysime ir kitą karaimų paminklą – kenesą. Tai karaimų maldos namai.

Apsilankysime karaimų tautinių patiekalų restorane ,,Kybynlar”. Jaukioje, karaimų ornamentika dekoruotoje salėje paragausime tradicinio karaimų sultinio bei kibinų. Dalyvausime kibinų paruošimo bei degustavimo užsiėmime, kuriame rinksime geriausią kibiną, pasiklausysime pasakojimų apie karaimų tradicijas, papročius, turėsime galimybę nusifotografuoti su karaimų tradiciniais apdarais,  pažiūrėti dokumentinį  filmą apie karaimų tautą.

Savo ekskursinę programą tęsime Kauno mieste. Čia mes susipažinsime su viena ilgiausiai veikiančių Lietuvos įmonių, didžiausia stipriųjų alkoholinių gėrimų gamintoja – AB „Stumbras“. Įmonės muziejuje susipažinsime su Lietuvos alkoholio vartojimo kultūros raida bei gamyklos istorija: 100 metų senumo pastatais, archyviniais dokumentais, nuotraukomis, gamybos procesui naudotais aparatais, etiketėmis ir tara.

Turėsime galimybę pasivaikščioti po gamyklą ir pamatyti, kaip šiandien  šiuolaikiniame „Stumbre“  gaminami ir pilstomi bendrovės gėrimai. O apie jų gamybos procesą ir išskirtinumą degustacijų metu mums papasakos įmonės specialistai.

Savo ekskursinę programą vainikuosime pažintimi su Kauno miesto paslaptimis. Aplankysime „baltąją gulbę“, išgirsime Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istoriją. Pamatysime Perkūno namą ir Saulės laikrodį, išgirsime istoriją apie ilgiausią tiltą, taip pat pasivaikščiosime po Santakos parką ir susipažinsime su Kauno istorijos ištakas menančia pilimi bei viena seniausių ir unikaliausių bažnyčių Kaune.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~10 Eur/asm.
– Kibinų su sultiniu degustacija – ~6-10 Eur/asm.
– Degustacija „Stumbre“ – 17-26 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.