Kuržemė – Latviškoji Venecija

0
Kaina
Nuo67€1€
Kaina
Nuo67€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1763

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 2 dienos
Išvykimas: 2020-06-27, 2020-07-18, 2020-08-01
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvažiuojame į Tėrvetės gamtos parką – vieną populiariausių turistinių objektų Latvijoje, sužavėsiantį mažus ir didelius (pvz. projektas „Svečiuose pas Tėrvetės šilo Raganaitę“ pripažintas geriausia Gamtos turizmo priemone jaunimui).
Vykstame Ventspilio link. Tai vienas iš gražiausių ir svetingiausių Latvijos miestų. Pageidaujantieji galės pasivaikščioti molu bei paplūdimiu. Ventspilis – pirmasis iš Latvijos miestų – kurortų, gavęs „mėlynąją vėliavą“. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį. Pasigrožėsime gėlių kompozicijomis, skulptūromis miesto parkuose, norintieji galės pramogauti „Nuotykių parke“. Galėsime plaukti Ventos upe ekskursiniu laivu „Jakobs“, pasivažinėti autentišku gariniu „Siauruku“ arba aplankyti *Livonijos ordino pilį – seniausią Latvijos viduramžių tvirtovę (joje įrengtas Ventspilio muziejus, kuris yra pripažintas vienu iš moderniausių Baltijos šalyse). Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame Kuldygos link. Aplankome Riežupės smėlio olas-katakombas. Tai 2 kilometrų ilgio smėlio urvų trasa, esanti net 8 metrų gylyje po žeme. Čia prieš daugiau nei 100 metų žmonės rankomis kasė kvarcinį smėlį ir vežė į Rygą, kur gamino stiklą. Apie pusę kilometro keliausime mistiniais smėlio tuneliais, apipintais legendomis ir burtais. Ekskursija pėsčiomis po Kuldygą – miestą, vadinamą „latviškąja Venecija“. Pamatysime 2 krioklius – plačiausią Europoje (249 m) ir aukščiausią Latvijoje, o senoviniu plytiniu tiltu pasieksime miestelio centrą. Vykstame į senąjį kalno dvarą, vadinamą Kalnamuiža arba Berghofu. Viename iš dvaro ūkinių pastatų yra įsikūręs vienintelis Baltijos šalyse Pieno muziejus. Muziejuje apžiūrėsime įvairius rakandus, daiktus, nuotraukas iš pienininkystės istorijos, pasižiūrėsime filmuką… Paskui laukia sviesto su prieskoniais degustavimas arba ekskursija į saldainių fabriką Saldus mieste (pasirinktinai*). Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 1 nakvynė viešbutyje;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~27 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje.

PASTABOS:
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.