LAPLANDIJA – KRAŠTAS, KUR GYVENA VAIKYSTĖ!!!

0
Kaina
Nuo560€1€
Kaina
Nuo560€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

2163

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Kalėdinė Čekija

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 6 dienos
Išvykimas: 2022-12-29
Vilnius, Talinas, Helsinkis, Rovaniemis, Joulumaa, Laplandija, Oulas
Nuotraukos
Aprašymas

 

1 diena (2022-12-29). Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją (susipažinimas, žaidimai, viktorinos, dovanėlės…). Pavakaryje atvykstame į Taliną. Išplaukiame į Helsinkį. Laive nuobodžiauti neteks – veikia parduotuvėlės, vaikų žaidimo kambarys, kavinė ir restoranas (galima rezervuoti vakarienę apmokant agentūroje). Atvykus į Helsinkį išvykstame  Rovaniemio link. Apie vidurnaktį atvykstame į nakvynės vietą Suomijoje. Nakvynė viešbutyje. Nuvažiuojama 850 km + 80 km plaukiame keltu.

2 diena (2022-12-30). Po pusryčių keliaujame į Laplandiją. Tolstant į šiaurę keičiasi ne tik kraštovaizdis, bet ir žmonių gyvenimo atributai: prie namų jau stovi ne tik automobiliai, bet ir sniegomobiliai. Galima pamatyti pakele risnojančių šiaurės elnių vorą, o užšalę upės ir ežerai yra virtę vietinio transporto magistralėmis. Sustojame Vaskikelo varpų muziejuje-restorane netoli Oulu miesto. Apžiūrime unikalią varpų kolekciją, kurią sudaro daugiau kaip 1500 varpų suvežtų čia iš įvairių Suomijos vietovių ir kitų pasaulio šalių. Vykstame dar toliau į šiaurę ir kirtę poliarinį ratą – tolimiausią vietą nuo ašigalio atvykstame į nakvynės vietą Kemijarvi miestelyje. Apsigyvename suomiškuose nameliuose. Nuvažiuojame apie 650 km.

3 diena (2022-12-31). Išvykstame į Kalėdų Senelio Joulupukki kaimą – Joulumaa, kur iš rastų suręstuose nameliuose įsikūrusios kalėdinių suvenyrų parduotuvėlės, kurios stebina samių amatininkų išmone, Kalėdų Senelio rezidencija, viso pasaulio vaikų žinomas Kalėdinis paštas, kur nuoširdžiai triūsia nykštukai ir padeda išsiųsti atvirukus draugams su firminiu Joulupukki spaudu. Šalia kaimelio glaudžiasi Ledo pilis* su šauniai įrengta čiuožykla, įspūdingomis ledo skulptūromis, ledo tuneliais ir ledo baru… Pageidaujantys susipažinti su Kalėdų šventimo tradicijomis, aplankys *Kalėdų rotondą, kurioje susipažins su kalėdinių žaisliukų kolekcija, bei kalėdų šventimo tradicijomis visame pasaulyje. Vaikams kaimelyje įrengta trasa, kur galima pasivažinėti *sniegomobiliais. Visi norintys galės *pavažiuoti Šiaurės elnio traukiamomis rogėmis. Vakarop vyksime į Haskių fermą. Važiuosime  pagrindine Laplandijos transporto priemone – rogėmis, kinkytomis žydraakėmis laikomis. Trasa neilga, bet su vėjeliu… Vėliau, gerdami Laplandijos uogų arbatą, klausomės įdomaus pasakojimo apie haskių auginimą, veisimą bei dresiravimą.  Grįžtame į nakvynės vietą.  Naujųjų metų sutikimošventė organizuojama visai grupei kartu. Nakvynė nameliuose.

4 diena (2023-01-01). Ryte išvykstame į Ranua poliarinį zoologijos sodą*, kur lengvoje prieblandoje skendinčiame miške vaikštinėdami mediniais takeliais ir tilteliais (vaikai čiuoždami rogutėmis), grožėsitės elniais, lapėmis, vilkais, baltosiomis ir rudosiomis meškomis, ūdromis; taip pat įvairiais paukščiais: pelėdomis, sakalais ir kt. Išvykstame link Helsinkio. Nakvynė viešbutyje Suomijoje. Nuvažiuojama apie 630 km.

5 diena (2023-01-02). Po pusryčių išvykstame į Helsinkį.  Atvykstame į „Eureką“(www.heureka.fi) , kur žaidimų forma supažindinama su įvairiais fizikiniais ir cheminiais reiškiniais ir jų poveikiu žmogaus organizmui: galima važiuoti dviračiu lynu, ištiestu 6 metrų aukštyje, išbandyti vinių lovą, pasidaryti monetą su savo atvaizdu, pažiūrėti žiurkių krepšinį (ekspozicijos keičiamos). O svarbiausia, kad didžiąją dalį eksponatų galima paliesti, kurti, modeliuoti, atlikti įvairius eksperimentus.  Moderniai įkurtame planetariume galėsite pasijusti filmo dalyviais dėl specialaus plokščio ir plataus ekrano bei puikios akustikos. Apžvalginė ekskursija Helsinkyje: uoloje iškalta Tempeliaukio bažnyčia, originalus paminklas kompozitoriui J. Sibelijui, maršalo Manerheimo gatvė su žymiausiais statiniais, Senato aikštė, Universiteto biblioteka, rotušė. Galimybė pačiuožinėti pačiūžomis vienoje iš Helsinkio aikščių. Vakare išplaukiame į Taliną. Atplaukus nakvynė viešbutyje Taline. Nuvažiuojama 270 km + 80 km plaukiama keltu.

6 diena (2023-01-03). Po pusryčių išvykstame Lietuvos link. Vakare grįžtame į Lietuvą. Nuvažiuojama apie 620km

 

Kelionės data: 2021 12 29 – 2022 01 04 (7 dienų kelionė už 6 dienų kainą!!! )

Kelionės kaina:
Suaugusiems – 520 EUR
Vaikams 4-11 m – 480 EUR
Vaikams iki 4 m – 360 EUR

Į kelionės kainą įskaičiuota:
– kelionė autobusu;
– kelto bilietai Talinas – Helsinkis – Talinas;
– 3 nakvynės nameliuose Laplandijoje;
– 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
– kelionės vadovo paslaugos;
– ekskursinė programa.

Papildoma informacija:
– (*) turistas moka pats už visus (*) pažymėtus objektus: ~170 EUR  (bus tikslinama);
– papildomai kelte užsakoma vakarienė;
– objektų lankymo tvarka, skaičius ir bilietų kainos gali keistis;
– kai kurių muziejų gidų paslaugos teikiamos už papildomą mokestį;
– būtina turėti  pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– papildomos informacijos teirautis kelionių centre.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu  852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.