LEDŲ DEGUSTACIJA IR IŠRADIMŲ FABRIKAS PROTO

0
Kaina
Nuo159€1€
Kaina
Nuo159€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1955

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 2 dienos
Išvykimas: 2022-06-16
Latvija, Estija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame  į Rygą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Latvijos sostinės Rygos senamiestį: Pilis ir gynybinė siena su parako bokštu, „Trijų brolių“ namai, Domo katedra ir aikštė – istorinis ir geografinis miesto centras, Šv. Petro bažnyčia – pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis ir kitos miesto įžymybės.

Toliau savo kelionė tęsiame į  populiariausią Latvijoje esantį Rujienos ledų fabriką. Čia turėsite puikią galimybę susipažinti su ledų gamybos procesu. Paragausite net 20 rūšių ledų. Tęsiame kelionę į Taliną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pysryčiai. Ekskursijos po Taliną. Paklaidžiosime painiomis senamiesčio gatvelėmis, pasigrožėsime miestu nuo Aukštutinės ir Žemutinės panoraminių aikštelių, apžiūrėsime Tompea pilį, „Ilgąją“ ir „Trumpąją“ kojas, „Storosios Margaritos“ bokštą, Ilgojo Hermano ir „Žvilgsnio į tvirtovę“ bokštus, Rotušės aikštės ansamblį, dailininkų gatvę, miesto gynybinę sieną, Piritos vienuolyną.

Keliaujame į ,,Išradimų fabriką PROTO“. Įsivaizduokite, kad vairuojate pirmąjį pasaulyje automobilį, garvežį, oro balioną ar vaikštote vandenyno dugnu. Dabar tai tapo realu, nes „PROTO“ – unikalus mokslo ir pramogų centras visoje Europoje.

Čia galėsite pasinerti į interaktyvų fantazijos pasaulį. Jūs susipažinsite  su praėjusių amžių mokslo atradimais. Tai tarsi viskas kaip iš Žiulio Verno laboratorijos. Čia galėsite savo išbandyti jaunųjų išradėjų zonoje, pamatysite aerodinaminę karuselę, garsų gaudyklę, pianiną-žaibą. Ar žinote, kad galima piešti ne tik su pieštukais, bet ir su LED lempa. Dalyvausite pasirinktoje edukacinėje programoje ,,Povandeniniai laivai“ arba ,,Oro balionas“. PROTO centre yra galimybė papietauti.

Pasisėmę nepamirštamų įspūdžių keliausime į namus (esant pageidavimui galima apsilankyti mokslo centre ,,Energija“. Tai buvusios elektrinės pastate veikiantis mokslo centras. Jo pagrindinis tikslas įkvėpti mokinius mokytis gamtos mokslų. Centre eksponuojama daugiau nei šimtas eksponatų, kurie leidžia savarankiškai tyrinėti fizinius reiškinius ir eksperimentuoti su jais.)

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 1 nakvynė su pusryčiais;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Ekskursija ir degustacija ledų fabrike – 5 Eur/asm;
– Bilietas į PROTO išradimų fabriką – 10 Eur/asm.
– Pietūs PROTO išradimų fabrike – nuo 3,5 – 4,50 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 44 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

 

 

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.