LINKSMYBĖS LIETUVOS KALĖDŲ REZIDENCIJOJE ANYKŠČIUOSE

0
Kaina
Nuo20€1€
Kaina
Nuo20€1€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

301

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2019-12-07, 2019-12-13, 2019-12-20
Anykščiai
Nuotraukos
Aprašymas

Vyksime į Anykščių kraštą. Sakoma, kad jis – aukštaičių istorijos ir kultūros lobynas. Šiame krašte nuostabiai dera gamta, istorija, kultūra. Ekskursija po senamiestį,  Šv. Mato bažnyčią ir apsilankymas „Angelų muziejuje“. Sukauptą angelų kolekciją bažnyčiai padovanojo kultūrininkė Beatričė Kleizaitė-Vasaris. Pasigrožėsime Anykščių kraštu apsilankydami apžvalgos aikštelėje. Užlipę saugiais laiptais su dviem tarpinėmis poilsio aikštelėmis į bokštą, pro bažnyčios navas galėsime apžvelgti Anykščių apylinkes iš 32 m. aukščio. Dešiniajame 79 m aukščio bokšte įrengtą aikštelę galima pasiekti 186 metaliniais laiptais. Užkopę į viršų lankytojai atsiduria tiesiai po trimis bažnyčios varpais, o aplinkui atsiveria Šventosios upės slėnio panorama. Tarpinėse aikštelėse rengiamos bažnytinio meno ekspozicijos.

Apžiūrėję Anykščių senamiestį aplankysite COSMOS Paukščių taką. COSMOS Paukščių takas įsikūręs Anykščių menų inkubatoriuje. Tai veidrodžių kambarys, kuriame sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant šviesos elementus, viduje girdimi žemės elektromagnetiniai virpesiai paversti garsu. Elementų visuma sukuria kosmoso erdvės jausmą.

Nuo gruodžio 7 dienos pats tikriausias Kalėdų senelis įsikurs Anykščiuose, Istorijų dvarelyje,  ant Šventosios upės kranto. Viešės jis čia iki pat sausio 6 dienos. Devynioliktą amžių menančiame dvarelyje Kalėdų senelis kvies visus – didelius ir mažus – aplankyti išskirtinai papuoštą, paslaptingą jo rezidenciją ir kartu kurti bei dalintis stebuklais! Pasivažinėsite  šventiniu traukinuku, pasivaikščiosite po Kalėdų miestelį. Dalyvausite edukacinėse programose ir turėsite puikią galimybę savo rankomis pasigaminti kalėdinę dovaną ir susikurti šventišką nuotaiką.

Pagal galimybę ekskursiją tęsime į Arklio muziejų. Tai  aukštaitiškų sodybų apsuptyje stūksantis vienintelis toks muziejus Lietuvoje, nestokojantis lankytojų dėmesio. Pastaraisiais metais atnaujintos muziejaus ekspozicijos, lankytojai gali susipažinti su įvairiais žemės ūkio padargais, transporto priemonėmis, kavalerijos istorija, sužinoti apie arklį visokiausių įdomybių. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~10 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.