Linksmybės pramogų parke ,,Energylandia”

0
Kaina
Nuo135€
Kaina
Nuo135€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1476

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2019-10-26
Varšuva, Krokuva
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į Varšuvą, miestą, įsikūrusį kelių kryžkelėje iš Vakarų Europos į Rytus. Lankomės Varšuvos zoologijos sode*. Varšuvos zoologijos sodas buvo įkurtas 1928 metų kovo 11-tą. Šiuo metu jame galima rasti apie 3,5 tūkstančio skirtingų gyvūnų bei 10 tūkstančių žuvų, o pati parko teritorija užima apie 40 ha. Varšuvos zoologijos sodas priklauso prestižinėms EAZA (ang. European Association of Zoos and Aquaria – liet. Europos zoologijos sodų bei akvariumų asociacija) ir WAZA (ang. World Association of Zoos and Aquariums – liet. Pasaulio zoologijos sodų bei akvariumų asociacija) asocijacijoms. Čia galima pamatyti vienintelį Lenkijoje smėlinį ryklį, dramblių, gorilų, šimpanzių, hipopotamų ir daug kitų gyvūnų. Vėliau Jūsų lauks trumpa ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Senoji turgaus aikštė – senojo miesto simbolis ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Pilies aikštė su Zigmanto III-ojo Vazos kolona, Karalių pilis ir aikštė, Barbakano gynybinės sienos. Vykstame link Krokuvos. Nakvynė viešbutyje prie Krokuvos.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į pramogų parką „Energylandia“*. Tai didžiausias pramogų parkas parkas Lenkijoje (skiriamos ~5 val.). Pramogų, linksmybių ir aštrių įspūdžių pasaulyje 27 ha teritorijoje įsikūrę 60 skirtingų atrakcionų, 2 teatrai ir 2 amfiteatrai šou programoms, 4D kino teatras, daugybė kavinių, interaktyvių žaidimų zonų. Parke veikia trys pagrindinės zonos: Bajkolandia (skirta patiems mažiausiems), Šeimos ir Ekstremalioji. Čia daugybė pramogų mažiems ir dideliems. Mažieji galės laiką leisti su pasakų personažais, pasivažinėti mini kalneliais, lėktuvais ir automobiliais. Ekstremaliojoje zonoje įrengti atrakcionai patiems drąsiausiems – Mayan traukinuku pakilsite į 33 metrų aukštį, Formulės 1 traukinuku lėksite 100 km/h greičiu, o Vandens traukinuku pakilsite į 60 metrų aukštį IR lėksite 110 km/h greičiu. Parke rasite atrakcionų, kuriuose karštą vasaros dieną atsigaivinsite apipilti vandeniu, o jei kam pritrūktų vandens pramogų – čia įrengtas ir vandens parkas. Vakare vykstate į viešbutį. Nakvynė.

3 diena. Pusryčiai. Pažintis su  Krokuva, autentišku miestu su vienu seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Ekskursija į Vavelio kalvą, kurią puošia didingi rūmai – Lenkijos – Lietuvos karalių rezidencija, Vavelio katedra (karaliaus Žygimanto varpas, jo koplyčia, S. Batoro, Jogailos, jo žmonos Jadvygos ir kitų karalių kapai, poeto A.Mickevičiaus palaikai). Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Krokuvos senamiestį: paminklas Žalgirio mūšio 500 – osioms metinėms, Barbakanas (artilerijos bastionas), centriniai senojo miesto vartai, Floriono gatvė, kurioje gyveno garsusis dailininkas J. Mateika, Centrinė turgaus aikštė, Šv. Marijos bažnyčia, Sukenicai (senovinė prekyvietė), Jogailos universiteto kiemeliai. Laisvas laikas. Išvykstate iš Krokuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.
– 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
– Bilietai į (*) pažymėtus  lankomus objektus –~50 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.