Linksmybės Žalvario parke

0
Kaina
Nuo15€
Kaina
Nuo15€
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1407

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2021-06-11, 2021-06-14, 2021-06-15, 2021-06-18, 2021-06-21
Taujėnai, Skrebulių k.
Nuotraukos
Aprašymas

Jei esate nuotykių megėjai, jei Jums įgriso ramus poilsis prie ežero, jei trokštate nepamirštamai bei linksmai praleisti dieną su savo kolektyvu  – šis pasiūlymas būtent Jums.

Savo kelionę pradėsime apžvalgine ekskursija po Taujėnų dvarą, kurios metu pasigrožėsime rūmų interjeru, pasivaikščiosime po parką, susipažinsime su dvaro istorija, pamatysime Radvilų giminės medį, gautą dovanų iš Radvilų palikuonių, keletą autentiškų šio dvaro baldų, pasigrožėsime nuotraukų galerija, pamatysime vienintelį Lietuvoje medinį trijų aukštų svirną, pasivaikščiosime išpuoselėto parko takeliais.

Kelionę tęsime nuošaliame gamtos kampelyje su adrenaliną keliančiomis pramogomis Žalvario parke. Čia mus iškilmingai pasitiks sodybos šeimininkas su linksma muzika: sveikinimo žodžiai ir šūvis iš patrankos. Vėliau mūsų lauks orientacinio varžybos po parką (reikia surinkti kuo daugiau metalinių rutuliukų, kurie paslėpti instaliacijose).

Po to – linksmoji ekskursija (ne tik parodomi parko objektai – jų yra per 80: Visatos kiaušinis, Robinzono namas, Puntukas, Teleskopas, Kūrybinis kalėjimas, Mūsų NASA, Liaudiškas automobilis, Stalkeris, Brolių Grimų kampelis, Revoliucijos alėja, Avilys ir kt., bet ir prie kai kurių vyksta mini konkursai). Bendra visų atvykusiųjų nuotrauka prie TRIUMFO ARKOS.

Vėliau lengvi užkandžiai “Tvarte”(savo sumuštiniai, jei reikia yra griliai, dujinė vyryklė, mikrobangų krosnelė, laužas). Vėliau pramogos lauke: lenktynės su akmens amžiaus paspirtuku, Timpukas, SUMO, Boksas, kliūčių ruožas „Pelkė“, bėgimai su penkiavietėmis slidėmis ir Sabo batais, Pasiek prizą. Maudynės kamuoliukų ir kempinėlių baseinuose. Finale – Pagalvių mūšis (dalyvauja visi!). Jei orai nebus labai palankūs, – vidaus žaidimai Tvarte: stalo futbolo čempionatas, Rėplionė, dartai, Bizono medžioklė, Lygintuvų kerlingas, batų mėtymas į Taikinį. Galiausiai  jaukiai sėdėdami prie laužo galėsime pasikepti dešrelių, pašokti.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~15 Eur/vaikams, 17 Eur/suaug.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
–  Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.