Lvovas – kavos ir šokolado miestas

0
Kaina
Nuo115€
Kaina
Nuo115€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1195

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 d.
Liublinas, Lvovas, Zamostė
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Liublino senamiestis yra vienas iš nedaugelio Lenkijoje, kur 70 proc. pastatų yra autentiški. Čia gausu senųjų gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo stiliaus pastatų. Istorijų ir legendų vedini, susipažįstame su nedideliu, tačiau jaukiu viduramžišku senamiesčiu, aplankome gražiausius senojo miesto kampelius –  gynybinės sienos fragmentus su įspūdingais Krokuvos vartais, jėzuitų Šv. Jono Krikštytojo ir Šv. Jono Evangelisto bažnyčią su kolegija, Dominikonų bažnyčią ir vienuolyną, klasicistinę miesto rotušę, Tribunolo pastatą, paminklą Liublino unijai ir atnaujintą, įspūdingo dydžio fontanu išpuoštą Lietuvių aikštę. Esant galimybei pakylame į Trinitorių bokštą, nuo kurio atsiveria vaizdinga senojo miesto ir kraštovaizdžio panorama. Liublinas apipintas legendomis. Kiekvieną rudenį šiame mieste vyksta Liublino legendų festivalis. Vykstame į Lvovą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Lvovo senamiestį – vieną gražiausių visoje Europoje ir įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysime baroko šedevrą – Šv. Juro arkikatedrą, kurią puošia garsaus skulptoriaus J. Penzelio skulptūros. Pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, alsuojančiomis senojo miesto dvasia, apsilankysime spalvingose Lvovo aikštėse. Įspūdį paliks didingi miesto statiniai – Rotušė, gausybė katalikų, unitų, stačiatikių, armėnų maldos namų, paminklai Galicijos karaliui Danieliui, poetui Adomui Mickevičiui. Ar žinote, kad kiekviename šio nuostabaus miesto kampelyje galite pajusti nepaprastus skonius ir aromatus?

Turėsite puikią progą pamatyti didžiausius ir įdomiausius istorijos bei architektūros požiūriu Lvovo restoranų interjerus: ,,Kraivka“ – čia įėjimas užkoduotas specialių šūkiu, slaptažodiu ,,Kavos kasykla“. Vėliau degustuosite kvapnią, ką tik paskrudintą kavą. Pasimėgavę aromatinga kava toliau keliausite į šokolado dirbtuves. Tik čia paragausite skaniausio, originaliausio  šokolado, kurio kvapas užburia kiekvieną. (Esant pageidavimui galima padegustuoti alaus arba ukrainietiškų užpiltinių). Toliau keliausime pasimėgauti tikra ukrainietiška virtuve. Nes kitaip nesužinosite, kas yra Vakarų Ukraina. Ukrainietiški barščiai, virtiniai, blynai „deruny“ ir, žinoma, lašiniai… Juk Lvove yra net lašinių muziejus!  Kavinukės, restoranai, užeigos – kiekvienam pagal skonį, pomėgį ir galimybes. Vakare siūlome aplankyti vieną gražiausių Operos ir baleto teatrų Europoje. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių išvykstame iš Ukrainos. Lenkijoje užvažiuosime į Zamostės miestą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Zamostė – Lenkijos renesanso perlas, buvo suprojektuota žymaus italų architekto Bernardo Morando pagal Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją. Aplankysime  miesto aikštę, Rotušės rūmus, didikų Zamoiskių amžinojo poilsio vietą – šv. Tomo bažnyčią ir keliausime  namo.  Vėlai naktį grįšime į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos;
– 2 nakvynės su  pusryčiais viešbutyje.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~20 Eur/asm.
– Kavos, šokolado ir ukrainietiškų patiekalų degustacija;
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (privalomas);
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą. Jo  galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.