Naujieji metai imperatoriškoje Vienoje

0
Kaina
Nuo149€
Kaina
Nuo149€
gruodžio 30, 2019
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

131

Naujieji Lvove

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 4 dienos
Išvykimas: 2019-12-30
Austrija, Čekija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Naujametinę kelionę autobusu pradėsime labai anksti ryte išvykstant iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją į Čekiją. Vakare atvyksime į Brno, antrą pagal dydį Čekijos miestą. Brno centras išsidėstęs ant dviejų kalvų. Ant vienos jų – Šv. Petro ir Povilo Katedra, ant kitos – Špilberko tvirtovė. Apžvalginės ekskursijos metu po Brno senamiestį išvysime Šv. Petro ir Povilo katedrą, Laisvės aikštę, Senąją ir Naująją miesto rotušes. Galimybė įsiamžinti įspūdingose vietose ir papildyti kelionių albumą nuotabiais išvykos kadrais! Vėliau vyksime į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Išvyka į Wachau slėnį, kur Dunojaus pakrantes puošia pilys, vienuolynai, nuostabūs viduramžių miesteliai ir vynuogynų terasos. Visas slėnis yra UNESCO paveldo sąraše. Lankysimės Diurnšteino miestelyje, menančiame riterių Kuenringų viešpatavimo laikus, norintys galės užlipti į pilies kalną, grožėtis nuostabiais Dunojaus vaizdais ir apžiūrėti pilies, kur buvo kalinamas  ir už didelę išpirką  išlaisvintas Anglijos karalius Ričardas Liūtaširdis griuvėsius.

Atvyksime į Austrijos sostinę – Vieną. Pravažiuosime pro Šionbruno rūmus. Tai ištaigingi, baroko stiliaus rūmai, apsupti vaizdingų parkų, fontanų, tvenkinių, skulptūrų. Šionbruno rūmai žavi savo vidumi ir amžinosios prabangos spindesiu. Toliau vyksime į senamiestį – miesto širdį. Pamatysime Šv. Stepono katedrą ir aikštę, Anker laikrodį, Vienos operą, Parlamentą, Rotušę, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Habsburgų imperijos istoriją. Laisvo laiko metu, galėsime savarankiškai pasivaikščioti po miestą, paragauti Vienos šnicelio ar išgerti austriškos kavos.

Naujųjų metų sutikimas vyks Vienos centrinėse gatvėse ir aikštėse, kur pilna šurmulio, gatvės muzikantų, miesto renginių ir šventiškai nusiteikusiu gyventojų. Puikius įspūdžius ir gerą nuotaiką garantuos pramogos „Naujametiniame take“, kuris prasideda Vienos centre ir tęsiasi iki Praterio pramogų parko. Šiame kelyje vyks linksmi šou, gatvėse šokamas Vienos valsas, skambės operetė, rokas, vyks didžėjų pasirodymai. Ypatingo dėmesio fejerverkus galėsime stebėti Praterio parke. Po vidurnakčio, aprimus šurmuliui, išvyksime iš Vienos, atvyksime nakvynei į viešbutį.

3 diena. Vėlyvi pusryčiai. Po vėlyvų pusryčių išvyksime namų link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją.

4 diena. Ankstyvą rytą sugrįšime į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
–  2 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Vietinis gidas lankomuose objektuose ekskursiją veda rusų/anglų kalba;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.