NAUJIEJI METAI KROKUVOJE SU APSILANKYMU ZAKOPANĖJE

0
Kaina
Nuo143€
Kaina
Nuo143€
gruodžio 30, 2019
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

185

KALĖDINIS LVOVAS

Naujieji Lvove

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2019-12-30
Čenstakavas, Velička, Zakopanė, Krokuva
Nuotraukos
Aprašymas

Kaip sutiksi Naujus metus, taip gyvensi visus metus – tad sutikime juos keliaudami! Naujametinė kelionė autobusu į Lenkiją, kurios metu aplankysime Krokuvą – Karalių miestą, Veličkas – garsiąsias druskų kasyklas, Zakopanę – nuostabųjį kalnų kurortą! Puiki kelionė ne tik pasitikti ateinančius metus, bet ir parsivežti gausybę įspūdžių.

1 diena. Naujametinę kelionę autobusu pradėsime labai anksti ryte išvykstant iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui aplankysime didžiausią Lenkijos piligrimų centrą – Čenstachovos vienuolyną* (esant galimybei). Pagal galimybę apžiūrėsime vienuolyno bažnyčią, koplyčią, garsėjančią stebuklingu „Juodosios Madonos“ paveikslu. Toliau keliaudami aplankysime Veličkos druskų kasyklas* – visame pasaulyje žinomą turistinį objektą. Nuo XIII a. kasyklose be pertraukos buvo kasama druska, tiesa, dabar jau ne komercinėms reikmėms. Šiandieninė kasykla – tai 2,5 kilometrų ilgio ekskursijų trasa, vedanti tuneliais, esančiais 64 – 135 metrų gylyje po žeme. Po ekskursijos vyksime ilsėtis į viešbutį.

2 diena. Pusryčiai. Vyksime į aukščiausiai virš jūros lygio esantį Lenkijos miestą – Zakopanę, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje. Pasivaikščiosime vaizdingiausia  kurorto gatve – Krupuvki, kurioje pamatysime gyvą kalnų gyventojų folklorą bei architektūrinių stilių įvairovę, atsispindinčią gatvės pastatuose. Po ekskursijos sugrįžę į Krokuvą, vaikštinėsime po autentišką Lenkijos miestą, ilgus amžius buvusį Lenkijos sostine su vienu iš seniausių universitetų Europoje ir stulbinamo grožio sakraline architektūra. Susipažinsime su Vavelio kalva, kurią karūnuoja įspūdingo didingumo karališkoji Vavelio pilis ir gotikinė katedra* (lankymas esant galimybei). Iš ten eisime link Krokuvos senamiesčio, kuriame aplankysime vieną didžiausių Europoje Turgaus aikštę. Taip pat susipažinsime su Marijos bažnyčia, kurios didžiausia puošmena – Vito Stvošo sukurtas medinis drožinėtas altorius, išvysime Floriono vartus, Barbakaną – paminklą Žalgirio mūšiui. Vyksime į viešbutį pailsėti ir pasiruošti Naujųjų 2020 – ųjų metu sutikimui Turgaus aikštėje. Po Naujųjų sutikimo, apie 01:00 valandą, išvyksime į viešbutį. Pageidaujantiems švęsti ilgiau, grįžimas savarankiškai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Iš viešbučio išsiregistruosime apie 12:00 valandą, sėsime į autobusą ir išvyksime namų link. Kelionė per Lenkiją. Naktį sugrįšime namo.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– 2 Nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
– Bilietai į(*) pažymėtus  lankomus objektus – ~120 zlotų/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

 

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.