Nepažinti Trakai + Neries regioninis parkas

0
Kaina
Nuo19€
Kaina
Nuo19€
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1401

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Trakai, Neries regioninis parkas
Nuotraukos
Aprašymas

Savo ekskursinę programą pradėsime pažintimi su mums nepažintais Trakais. Pasivaikščiosime “Galvės” ežero pakrante ir mediniu tiltu žengsime į ežero salą. Nuo Trakų pilies prieplaukos laivu išplauksime pasižvalgyti po Trakų miesto apylinkes. Pasiklausysime “senojo kapitono” pasakojimų apie Trakų ežerus, salas ir legendas, pasigrožėsime nuostabiais gamtos vaizdais.

Grįžę prie Trakų pilies, keliausime susipažinti su Karaimų palikimu, kuris įamžintas to paties pavadinimo miesto gatvėje. Joje mediniai nameliai stovi trimis langais į gatvę. Pasak legendos, vienas langas skirtas Dievui, antras kunigaikščiui Vytautui, o trečias – ir pačiam šeimininkui.

Vėliau keliaudami Vytauto gatve, užsuksime į gruzinišką restoraną, kuriame pasimokysime gaminti tradicinius gruziniškus virtinukus „Chinkali“, paskanausime kitų gruziniškų patiekalų, pasiklausysime pasakojimų apie gruzinų tradicijas, gyvenimo būdą, virtuvę.

Taip pat galima gyvo alaus degustacija, kurioje sužinosime  alaus atsiradimo istoriją, aludarystės subtilybes, kuo skiriasi mažųjų ir didžiųjų aludarių alaus gamybos technologijos.

Vėliau vyksime apžiūrėti Užutrakio dvaro. Toliau savo kelionę tęsime pasivaikščiojimu po tūkstantmečio ženklų takus – Angelų kalvą.  Netoli Užutrakio dvaro stūkso kalva, išpuošta medinėmis angelų skulptūromis. 2009 m. rugsėjo 12 d. Lietuvos Tūkstantmečio paminėjimo ir Trakų švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios 600-ųjų metų jubiliejams pažymėti buvo realizuotas projektas „Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetis krikščioniškųjų vertybių šviesoje“.

Grįždami į Vilnių, vyksime į Neries regioninį parką, kuriame apsilankysime regioninio parko lankytojų centre. Čia modernioje ekspozicijoje susipažinsime su regioninio parko gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis. Centre suprojektuotos lenktos sienelės kuria aliuziją į Neries upės vingius. Kompiuteriniuose terminaluose išvysime net keturias išsamias ekspozicijas: kultūros ir gamtos paveldus, lankytinas krašto vietoves bei pasižiūrėsime video filmą apie patį parką. Neries regioninio parko lankytojų centre įrengta  kabina, imituojant lėktuvą, kurioje galėsime pasigėrėti parko vaizdais iš paukščio skrydžio.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai į lankomus objektus –~21 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.