Paslapčių ir įdomybių kupinas Pakruojo dvaras

0
Kaina
Kaina
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

374

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2019-11-09
Kėdainiai, Pakruojis
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime  lankydamiesi Lietuvos centre – Kėdainiuose. Ekskursijos metu  mums bus atskleista  dalelė daugiakultūrinės Kėdainių istorijos,  kada  mieste gyveno škotai, žydai, vokiečiai, rusai. Kėdainių senamiestyje išvysime nemažai išlikusių škotams priklausiusių pastatų. Po ekskursijos keliausime paragauti škotiškų valgių ir gėrimų restorane ,,Grėjaus namas“. Čia galima pasivaišinti pyragu bei paskanauti škotiško viskio ar net tradicinio škotų patiekalo – „Hagi“

Vėliau keliausime į kunigaikščių Radvilų mauzoliejus Evangelikų reformatų bažnyčioje.  Tai vienintelė atkurta XVII a. LDK didikų kapavietė Lietuvoje, įrengta vienoje iš seniausių ir didžiausių protestantiškų bažnyčių visoje buvusioje Abiejų Tautų Respublikoje. Mauzoliejuje saugomi 6 unikalūs XVII a. nacionalinės reikšmės dailės ir istorijos paminklai – kunigaikščių Kristupo Perkūno, Jonušo, Mikalojaus, Jurgio, Stepono ir Elžbietos, Radvilų sarkofagai. Bažnyčioje įrengta paroda, pasakojanti apie Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčios istoriją, mauzoliejuje palaidotus kunigaikščių Radvilų šeimos atstovus, sarkofagų restauravimą.

Po įdomios ekskursijos, mūsų kelias vigiuos link Pakruojo. Lankystės įspūdingame ir paslapčių kupiname Pakruojo dvare. Vaikščiodami po didžiausią Lietuvoje statinių skaičiumi dvarą galėsite justi jo didybę. Vertingiausi dvaro pastatai – centriniai rūmai ir unikalus dolomitinis penkių arkų tiltas. Visi dvaro statiniai – iš lauko riedulių ir skaldytų akmenų, daugelis su puošniu dekoru. Šalia dvaro  – Kraujos upė, tvenkiniai su salelėmis, XIX a parkas. Galėsite pasijusti tikrais dvariškiais ir sėdę į dviejų eiklių žirgų traukiamą karietą apžiūrėti dvaro apylinkes. 

Turėsite puikią progą sudalyvauti ,, Parfumerio“ edukacijoje ir  pasigaminant savą eterinių aliejų mišinį. Dvaro parfiumerė supažindins Jus su kvapų istorija ir kvepalų gamybos subtilybėmis, o Jūs savo uoslės dėka galėsite pakeliauti istorijos takeliais ir pasimėgauti dvaro kvapų puokšte.

Esant pageidavimui galima apsilankyti  “gyvo” alaus darykloje, kurioje iš kartos į kartą perduodamos alaus gamybos tradicijos bei vertybės. Čia mes galėsime pasiklausyti įdomių istorijų apie apie natūralaus alaus gamybą, padegustuoti kokybiško alaus. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įpūdžių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Degustacija škotiškų valgių ir gėrimų restorane – 7-10 Eur/asm.
– Pakruojo dvaro teritorijos, amatininkų, festivalio skulptūrų bei ekspozicijų lankymas – 8 Eur/asm. (I-V), 16 Eur/asm. (VI-VII)
– Parfiumerio edukacija – 12 Eur/asm.
-Alaus degustacija su dvaro Žaldoku – 10 Eur/asm.

PASTABOS:
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
–  Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.