PAŽINTIS SU BIRŽŲ KRAŠTU IR PRAMOGOS HELOVYNO MIESTELYJE

0
Kaina
Nuo27€1€
Kaina
Nuo27€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

316

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2021-10-23, 2021-10-30, 2021-11-06, 2021-11-13
Biržai
Nuotraukos
Aprašymas

Keliausime  į Biržų kraštą. Biržai, vienas seniausių Lietuvos miestų, skaičiuoja jau penktą savo istorijos šimtmetį. Miestas įsikūręs tarp dviejų upių – Apaščios ir Agluonos bei dviejų ežerų – Širvėnos ir Kilučių. Tai buvęs kunigaikščių Radvilų miestas, kurio puošmena ir praeities atspindys – bastioninės tvirtovės rūmai. Apsilankysime Biržų pilyje, kurioje įsikūręs Biržų krašto muziejus ,,Sėla“. Apžvalginė ekskursija. Ar žinote, kas yra  arsenalas?  Kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale? Kaip jais žmonės naudojosi? Turėsite puikią progą sudalyvauti edukacinėje programoje ,, Tvirtovės arsenalas-kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas“. Edukacinės programos metu susipažinsite su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandysite: įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų ginsitės nuo puolančio virtualaus priešo.

Dalyvausime edukacinėje programoje ,,A biržiečė vaišin dainuodamūs”. Programos metu susipažinsime su senosios aludarystės reikmenimis, alaus darymo tradicija Biržų krašte ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę prie balta staltiese dengto stalo ragausime biržietiškų vaišių. Kartu su folkloro ansambliu skudučiuosime, klausysimės ragų ir senovinio archajiško dainavimo. Ir patys šoksime bei dainuosime.

Keliausime apžiūrėti vienos įspūdingiausių smegduobių – Karvės olos, vienintelės Lietuvoje šachtinio tipo  įgriuvos, kurios požemiai nuo lankytojų akių slepia 5 urvus ir požeminį ežeriuką. Panašių įgriuvų Biržų rajone priskaičiuojama jau per 9000 ir kasmet jų daugėja, todėl vietiniai gyventojai tik didžiausiam priešui linki “Kad tu prasmegtum…”.

Kelionę tęsiame į Kirkilų kaimą prie apžvalgos bokšto. Bokšto forma primena kanoją arba grimztančią valtį.  Bokšto aukštis – beveik 32 metrai. 30 metrų aukštyje esančios apžvalgos aikštelės plotas – beveik 30 kvadratinių metrų. Šis bokštas pripažintas įspūdingiausiu ir gražiausiu Lietuvos apžvalgos bokštu. Susipažinsite su vienomis pagrindinių Biržų regioninio parko vertybėmis – Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje esančių karstinių įgriuvų reljefu.

Pasižvalgę po Kirkilų draustinį vykstame į Helovyno miestelį Kirkilų pramogų parke. Parke pamatysite begalę įvairių, įdomių, bauginančių personažų, kūrinių, o norintys dar labiau išbandyti savo drąsą, bus kviečiami į siaubo namą. Mokslininko Frankenšteino laboratorijoje pamatysite ką gali mokslas ir  kokia milžiniška jo galia. Šiurpą keliantys ir nepamirštami įspūdžiai ganatuoti!!!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietas ir ekskursija Biržų krašto muziejuje – 5,50 Eur /asm.
– Edukacinė programa „A biržiečė vaišin dainuodamūs“  (90 min) – 11,00 Eur/asm.
– Kirkilų pramogų parko ir labaratorijos lankymas – 6,00 Eur/asm., siaubo namo pramogos – 3,00 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip  30 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.