PAŽINTIS SU BIRŽŲ KRAŠTU IR PRAMOGOS KIRKILŲ PRAMOGŲ PARKE

0
Kaina
Nuo37€1€
Kaina
Nuo37€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

2537

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2022-07-06, 2022-07-23, 2022-08-06
Krekenava, Pašilių stumbrynas, Biržai, Kirkilai
Nuotraukos
Aprašymas

Vyksime į Krekenavos regioninio parko lankytojų centrą. Centro ekspozicija vaizdžiai ir patraukliai atskleidžia regioninio parko išskirtinumą. Pagrindinė tema – Nevėžio upės senvagių įvairovė. Ekspozicinė juosta lankstosi per visą patalpos erdvę, atkartodama Nevėžio upės vingius, vienur sukdama į kairę, kitur – į dešinę, žemyn ir aukštyn, palikdama senvages ir užutekius. Informacija pateikiama įdomiais pasakojimais, iliustruotais išraiškingais dideliais vaizdais, atspindinčiais Nevėžio vidurupio senslėnio kraštovaizdžio charakteringiausius bruožus. Taip pat supažindinama su parko augalija bei gyvūnija, pasakojama apie žmonių gyvenimą prie Nevėžio: piliakalnius, dvarus, kaimus ir miestelius, vandens malūnus, įžymius žmones. Apžiūrėję regioninio parko lankytojų centrą, kelionę tęsime susipažįstant su Krekenavos simboliu stumbru. Apsilankę Pašilių stumbryne, sužinosime apie šių miško galiūnų gyvenimo ypatumus, pamatysime juos iš arti. Pašilių stumbryne laikomi stambiausi laukiniai gyvūnai – Europos stumbrai, įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir į tarptautinę Raudonąją knygą..

Kelionę tęsime į Biržus. Biržai, vienas seniausių Lietuvos miestų, skaičiuoja jau penktą savo istorijos šimtmetį. Miestas įsikūręs tarp dviejų upių – Apaščios ir Agluonos bei dviejų ežerų – Širvėnos ir Kilučių. Tai buvęs kunigaikščių Radvilų miestas, kurio puošmena ir praeities atspindys – bastioninės tvirtovės rūmai. Apsilankysime Biržų pilyje, kurioje įsikūręs Biržų krašto muziejus ,,Sėla“. Apžvalginė ekskursija. Ar žinote, kas yra  arsenalas?  Kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale? Kaip jais žmonės naudojosi? Turėsite puikią progą sudalyvauti edukacinėje programoje ,, Tvirtovės arsenalas-kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas“. Edukacinės programos metu susipažinsite su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandysite: įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų ginsitės nuo puolančio virtualaus priešo.

Kelionę tęsiame į Kirkilų kaimą prie apžvalgos bokšto. Bokšto forma primena kanoją arba grimztančią valtį.  Bokšto aukštis – beveik 32 metrai. 30 metrų aukštyje esančios apžvalgos aikštelės plotas – beveik 30 kvadratinių metrų. Šis bokštas pripažintas įspūdingiausiu ir gražiausiu Lietuvos apžvalgos bokštu. Susipažinsite su vienomis pagrindinių Biržų regioninio parko vertybėmis – Kirkilų kraštovaizdžio draustinyje esančių karstinių įgriuvų reljefu.

Pasižvalgę po Kirkilų draustinį vykstame į naujai atsidariusį Kirkilų pramogų parką – tikrą šeimų rojų. Parkas tikrai nustebins …Šalia mažiausiems taip patinkančių gigantiškų batutų, čia yra mini golfas ir pažintinis paukščių takas. Pramogų komplekso vininis – gravitacinis namas su erdvėmis, kuriose galima pasijusti nesvarumo būsenoje. Turėsite puikią progą paklaidžioti kanapių labirintu. Puikiai praleidę laisvalaikį keliausime į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Bilietai Krekenavos RP lankytojų centre – 1 Eur/asm.+2 Eur gidas
– Stumbrynas – ~1 Eur/asm.+ 3 Eur gidas (galima ir be gido)
– Bilietas ir ekskursija Biržų krašto muziejuje – 5,50 Eur /asm.
– Kirkilų pramogų parkas;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.