PAŽINTIS SU TEATRO UŽKULSIAIS BEI DZŪKIŠKO KULINARINIO PAVELDO DEGUSTACIJA

0
Kaina
Nuo18€
Kaina
Nuo18€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1281

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 d.
Išvykimas: 2021-09-10, 2021-09-24
Alytus, Pivašiūnai, Žuvintas
Nuotraukos
Aprašymas

Keliausime į Alytaus lėlių teatrą „Aitvaras“. Čia, edukacinės programos metu,  susipažinsime su  lėlių teatro specifika, gaminsime  pirštinines lėles, sužinosime   jų valdymo ypatumus. Vėliau, tęsiant pažintį su teatru, keliausime į Alytaus miesto teatrą, kur galėsime pamatyti, išgirsti, paliesti tai, kas paprastai lieka už teatro uždangos. Teatro pasaulis magiškas ir paslaptingas, todėl čia galėsime pajusti scenos dvasią, išbandyti save aktoriaus ar režisieriaus rolėje, susipažinti su teatro meno raiškos būdais ir galimybėmis ir, galbūt, atrasti savyje dar neatskleistų talentų, sudalyvauti pasirinktoje edukacinėje programoje:

– Edukacinis-praktinis užsiėmimas „Grimas“. Atėję į grimo užsiėmimą, susitiksime su aktoriais – vaikiškų spektaklių personažais. Pamatysime, kaip grimo pagalba aktorius gali neatpažįstamai pasikeisti.

Sužinosime, ar seniai teatre naudojamas grimas ir koks jis buvo anksčiau. O smagiausia tai, kad patys galėsime pabandyti nusigrimuoti – virsti gyvūnėliu arba per kelias minutes tapti seneliu ar močiute.

–  Edukacinis-vizualinis užsiėmimas „Garso ir šviesos magija“.

– Edukacinis – vaidybinis užsiėmimas „Žaidžiame pasaką“. Tikslas – žaidžiant pasaką praplėsti pasaulio pažinimą ir ugdyti kūrybiškumą.

– Edukacinis-vaidybinis užsiėmimas „Judesys, charakteris“. Užsiėmimo metu  bandysime  suvokti sceninio judesio prasmę, pajusti ir įvaldyti jį kaip išraiškos priemonę. Pažinsime žmogaus kūno judėjimo principus įvairiose aplinkybėse: karštyje, šaltyje, klampojant dykumoje… Susipažinsime kaip judesiu ir kūnu išreikšti mintis.

– Edukacinis-praktinis užsiėmimas „Teatriniai žaidimai“. Čia galėsime pažaisti teatrinius žaidimus, lavinančius vaizduotę, skatinančius mąstymą, padedančius geriau valdyti dėmesį, judesį, balsą. Užsiėmimo metu mokysimės spontaniškai improvizuoti, išlaisvinti asociatyvų mąstymą, laisvai bendrauti, pasitikėti savimi ir kitais.

Veliau keliausime į Pivašiūnų amatų centrą, kuriame degustuosime ir mokysimės patys pasigaminti grikinių „babkų“, pyragų, pyragėlių, bulvinių dzūkiškų bandų. Galiausiai keliausime į Žuvinto  biosferos rezervatą, kuriame iš arčiau pažvelgsime į natūralios gamtos pasaulį. Pavasarį čia girdisi praskrendančių ir  perėti suskridusių paukščių šurmulys, vasarą matyti jauniklius auginanti vandens sparnuočių karta, rudenį Žuvinte apsistoja didžiuliai išskridimui pasiruošusių gervių būriai. Net ir žiemą Žuvinto biosferos rezervato gamtiniuose takuose pamatytumėme žiemojančius miško paukščius, žvėrių pėdsakus. Čia, lankytojų centre, susipažinsime su Žuvinto gamtos vertybėmis. Čia įrengta muziejaus ekspozicija, pasakojanti apie rezervato gamtą ir ežero evoliuciją. Ekspozicijoje susipažinsime su rezervatui būdingomis žvėrių, paukščių, žuvų rūšimis ir gamtiniais kompleksais. Sužinosime, kaip atsiranda ir išnyksta ežerai, formuojasi pelkės, kaip saugoma rezervato gamta.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus ir pasirinktas edukacinis užsiėmas –~17 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Edukacinės programos įtrauktos į Kultūros paso paslaugų rinkinį;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.