PAŽINTIS SU ŽVAIGŽDŽIŲ KARALYSTE IR PICŲ EDUKACIJA

0
Kaina
Nuo20€1€
Kaina
Nuo20€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1105

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2022-04-29, 2022-05-20, 2022-06-08
Kulionys, Bebrusų km.
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime etnografinėje sodyboje ir dangaus šviesulių stebykloje, kuri įsikūrusi vaizdingoje Lenktinio ežero pakrantėje. Čia mus pasitiks  jos vadovas bei įkūrėjas etnoastronomas Jonas Vaiškūnas kuris pasakos, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, kaip atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai, supažindins su senovės baltų Zodiako ženklais.

Kelionę tęsime lankydamiesi Lietuvos etnokosmologijos muziejuje. Lietuvos etnokosmologijos muziejus yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Čia susipažinsite su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis. Turėsite puikią galimybę rankose palaikyti kosminį „ateivį“ – meteoritą, pasigrožėti Visatos vaizdais, pasikelti į 30 m aukštyje esančią apžvalgos aikštelę, pasižvalgyti po nuostabias Aukštaitijos apylinkes.  Žvelgiant pro saulės teleskopą ir dienos metu galima išvysti saulės ugnikalnius – protuberantus.

Dalyvausite edukacinėje programoje Misija-,,Rask“. Edukacinės programos metu dalyviai supažindinami su elektromagnetinių bangų savybėmis radijo diapazonuose bei radijo stotimis, kuriomis išmokstama komunikuoti.  Komandos  formuojamos iš 5 žmonių, kurie užsiėmimo pradžioje supažindinami su „misija“. Komanda dalinama į dvi dalis. Pirma dalis – „misijos kontrolė“ sudaryta iš 3 asmenų, likusių prie informacijos klasėje, antra dalis –  2 „astronautai“ keliaus po lauko ekspoziciją, ieškodami informacijos. Ryšys palaikomas radijo stotimis, be vizualaus kontakto. „Astronautai“ orientuosis aplinkoje kompaso pagalba.

Toliau keliausime į Bebrusų kaimą. Čia įsikūrusiame ,,Meniškame kaime“ dalyvausite picų kepimo edukacijoje-degustacijoje. Tai tikrai įdomi pramoga ir vaikams, ir suaugusiems. Programos metu susipažinsite su itališkos picos tradicijomis ir receptais, galėsite sukurti SAVO picos receptą, patys kočiosite picos padą, dėliosite pasirinktus ingredientus, skanausite ir ragausite pačių pagamintas ir iškeptas picas. Tad diena tikrai neprailgs ir kupini puikios nuotaikos sugrįšite į namus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Ekskursija Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – 5-6,50 Eur/asm.
– Edukacinės programos Lietuvos etnokosmologijos muziejuje – 1,50- 2,5 Eur/asm.
– Picų kepimo edukacija-degustacija – 10 Eur/asm.

PASTABOS:

– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.