PRAMOGOS PEPĖS VILAITĖJE

0
Kaina
Nuo20€1€
Kaina
Nuo20€1€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1223

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2021-09-10, 2021-09-24
Kaunas, Lokėnėlių km. Jonavos r.
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime apsilankydami Kaune. Rašytiniuose šaltiniuose laikinoji sostinė pirmą kartą paminėta 1361 metais. Būtent tada pastatyta žymioji Kauno pilis. Daug sykių nugriauta ir atstatyta pilis žymi ilgą miesto gyvavimo istoriją. Dviejų didžiausių Lietuvos upių sandūroje įsikūręs Kaunas – tikras Lietuvos simbolis. Visais laikais šis miestas klestėjo ir suteikė prieglobstį bei darbą pirkliams, amatininkams bei kitų profesijų ir luomų atstovais. Carinės okupacijos laiku tai buvo pasienio miestas, o vėliau tapo visos valstybės sostine. Susipažinsite su Kauno pilies istorija, senamiesčiu, pasivaikščiosite ,,Laisvės alėja“ – ilgiausia pėsčiųjų gatvė Rytų Europoje.

Sužinoję daug naudingo ir įdomaus  kelionę tęsime po saldumynų pasaulį. Siūlome dalyvauti edukacinėje programoje ,,Ledinukų gamyba“ Programos metu susipažinsite su saldainių gamybos istorija, saldainių gamyba. Patys gaminsite saldainius juos lipdydami, dekoruodami. Tad diena tikrai neprailgs, kupini įspūdžių ir su saldžiomis dovanomis sugrįšite į namus.

Toliau vykstame pramogauti į vaikų žaidimų ir švenčių kiemą nuotykių parke “Lokės pėda” Jonavos raj. Šiame parke duris atvėrė ,,Pepės vilaitė” – žymio švedų rašytojos Astridos Lingren knygos ,,Pepė Ilgakojinė” personažo Pepės ryškūs namai su virtuvėle, miegamuoju, balkonėliu, iš kurio galima nusileisti pusšešto metro ilgio čiuožykla. Kieme pamatysite gyvūnų kaimelį su vištomis, triušiukais, balandžiais, ožkytėmis. Čia jūsų lauks smagūs žaidimai: vikingų mūšis, žiedų mėtymas, muštynės maišais, meškeriojimas, atrakcijos su šiaudų ritiniais, batutas.

Turėsite progą sudalyvauti edukaciniame užsiėmime ,,Pepės ūkis”. Jo metu susipažinsite su gyvūnų valgymo ypatumais, pasimokysite daržininkystės, sodininkystės,  ir gyvenimo darnoje su gamta. Taip pat organizauojamas piešimas ant puodelių markeriais, meduolių dekoravimas, piešimas ant akmenėlių. Tad veiklos tikrai užteks visiems.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Edukacinė programa ,,Ledinukų gamyba“ ~3-5 Eur/asm.
– Įėjimas, ekskursija ,,Pepės vilaitėje”, kiemo žaidimai, gyvūnų šėrimas – 13 Eur/asm.
– Puodelių dekoravimas markeriais – 3 Eur/asm.
– Piešimas ant akmenų – 1 Eur/asm.
– Meduolių dekoravimas – 2 Eur/asm.
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

 

 

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.