Pskovas – Novgorodas – Sankt Peterburgas

0
Kaina
Kaina
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

2373

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 6 dienos
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykstame į Pskovą – vieną iš seniausių Rusijos miestų. Apžvalginė ekskursija po Pskovą įsikūrusį prie Velikajos upės, apžiūrint *Pskovo kremlių su Šv.Trejybės soboru, su išsaugotomis originaliai atstatytomis gynybinėmis sienomis ir bokštais, centrinę miesto dalį su gausybe provoslaviškų cerkvių, pirklių palatų, paminklais kunigaikštienei Olgai, monumentą Aleksandrui Nevskiui. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į Novgorodą. Tai buvo pirmoji Rusios kunigaikštystė, įsteigusi respublikinę valdymo santvarką. Rusijos stačiatikių bažnyčia turi net 3000 šventųjų, iš kurių net 230 yra kilę iš Novgorodo žemės. Lankysimės Novgorodo kremliuje, kuris nusitęsęs net 1538 metrus. Kremliaus teritorijoje stovi seniausia Rusijoje katedra. Šalia pastatytas, varpo formą primenantis, Rusijos 1000 – čiui skirtas paminklas. Jame nėra tik caro Ivano Rūsčiojo, nes jis su savo kariauna, šį miestą, už tariamą išdavystę, nusiaubė. Tačiau paminkle puikuojasi net penkios Lietuvos kunigaikščių skulptūros: Gediminas, Algirdas, Kęstutis, Vytautas ir Pskovo valdovas – Daumantas. Išvykstame į St. Peterburgą. *Plaukimas laivu Nevos upe ir kanalais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Rusijos carų miestą – Sankt Peterburgą: Aleksandro Nevskio Lavra – iki šiol veikiantis vienas seniausių vienuolynų, Nevskio prospektas su miesto 300 metų jubiliejui atrestauruotais dvarininkijos pastatais ir rūmais, Vasiljevo sala su universiteto rūmais, biržos pastatu ir garsiosiomis rostralinėmis kolonomis, Smolnis, kreiseris Aurora, Soboras* Spas na Kravi, Kazanės soboras ir kitos miesto įžymybės. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Eksursija po St. Peterburgą , aplankant Petropavlovsko tvirtovę ir *soborą, kuriame palaidoti visi Rusijos carai, pradedant Petru Didžiuoju ir baigiant paskutiniaisiais Romanovais. Išvyka į carų užmiesčio vasaros rezidenciją – Puškino miestą, kurio licėjuje mokėsi garsiausias Rusijos poetas A.Puškinas. Aplankysime Jekaterinos rūmus* ir parką. Šiuose XVIII amžiaus barokiniuose rūmuose yra legendinio “Gintaro kambario” kopija. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Vykstame į Kronštatą, vieną iš labiausiai žinomų mažų miestų turinčių didelį istorinį ir kultūrinį paveldą. Istorinė dalis Kronštado dalis bei *Kranštado tvirtovė yra įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miesto istorija neatsiejamai susijusi su Petru I, Rusijos karinio jūrų laivyno kūrimu ir stiprinimu, Rusijos mokslininku išradimais ir atradimais įvykių Antrojo pasaulinio karo įvykiais. Vykstame į rusų Versalį – Peterhofą* – carų vasaros rezidenciją. Tai nuostabus XVIII a. architektūros ansamblis ir parkas ant Suomijos įlankos kranto, garsus savo rūmais, fontanų alėja ir kaskadų terasa. Ekskursija po parką, kurios metu apžiūrėsime Petro I namelį, Carų rūmus. Pavakary išvykstame Estijos link. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Vakare atvykstame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos ekskursijos metu gido – kelionės vadovo paslaugos.
– rusakalbių gidų paslaugos Pskove, Novgorode ir St. Peterburge;
– 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
–  Rusijos vizų suforminimas;
–  registracijos Rusijoje mokestis;

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
-Bilietai į lankomus objektus –~120 Eur/asm.
-Rusijos viza ir dokumentų dokumentų sutvarkymas;
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:

–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.
– Būtina turėti LR pasą, kuris turi galioti šešis mėnesius po  kelionės;
– 1 spalvota nuotrauka (3,5X4), ant  matinio popieriaus Rusijos vizai;
– Dokumentai priimami likus ne mažiau kaip  18 dienų   iki kelionės pradžios.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.