Saldžiai linksmos pramogos ir šviesos festivalis Pakruojo dvare

0
Kaina
Nuo27€1€
Kaina
Nuo27€1€
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1118

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2019-11-23, 2019-12-07, 2019-12-21
Šiauliai, Pakruojis
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime Šiaulių mieste. Atvykę į Šiaulius pasivaikštome po miestą, kuriame išvysime        “ Gaidžio” laikrodį, kuris ne tik skaičiuoja laiką, bet ir maloniai sveikinasi su kiekvienu praeiviu” Sveiki atvykę į Šiaulius!”. Taip pat pamatysime baltuojančią ir didingą Šv. Apaštalų Petro ir Povilo katedrą. Tai viena išraiškingiausių renesanso stiliaus šventovių Lietuvoje, kelianti į viršų  apie 70 m. aukščio bokštą.  Vėliau pasirinktinai  sudalyvaujame duonelės kepimo edukacinėje pamokoje su apžvalgine ekskursija po malūną bei šokoladinėje fiestoje, kurioje tapsime šokolado meistrais! Čia  sužinosime, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, išmėginsime savo jėgas gaminant šokoladinius skanėstus, juos ragausime.

Savo kelionę tęsime Pakruojyje, apsilankę Pakruojo dvare. Šis dvaras –  vėlyvojo klasicizmo architektūros pavyzdys, kuriame išlikę didžiausias 26 dvaro pastatų ansamblis Lietuvoje, o tai pat, turėsime galimybę pamatyti dvaro parko unikalų arkinį tiltą,  dvaro “ Traktierių“. Po naudingos ir įdomios ekskursijos, keliausime degustuoti vietinės gamybos ” gyvo” alaus. Šio alaus gamybos tradicijos perduodamos  iš kartos į kartą. Čia mes galėsime pasiklausyti įdomių istorijų apie apie natūralaus alaus gamybą, padegustuoti kokybiško alaus.

Nuo lapkričio 23 dienos iki pat sausio 5 dienos Pakruojo dvare kiekvieną penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį vyks  šviesos festivalis ,,DIDIEJI KINIJOS ŽIBINTAI”. Čia Jūsų lauks milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

 Dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian, ateinantiems kiaulės metams sėkmę pranašaus milžiniška kiaulių šventykla bei egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano bus pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra. Tad diena tikrai neprailgs ir namo sugrįšite kupini įspūdžių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Edukacinė programa ,,Šokolado dirbtuvės” – 10-13 Eur/asm.;
– Duonos kepimo edukacinė pamokėlė – 5-7 Eur/asm.;
– Alaus degustacija su dvaro Žaldoku – 10 Eur/asm.;
– Bilietas į žibintų festivalį: 12 Eur/asm., studentams, senjorams, vaikams 10 Eur/asm.;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.