SANKT PETERBURGAS (BE VIZŲ)

0
Kaina
Nuo250€1€
Kaina
Nuo250€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

2355

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 5 d.
Rusija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anskti  ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Estiją. Trumpa ekskursija po Narvą.  Nakvynė viešbutyje..

2 diena.Pusryčiai. Vykstame į St. Peterburgą. Apžvalginė ekskursija po Sankt Peterburgą: Petropavlovsko tvirtovė su soboru*, kuriame palaidoti Rusijos carai nuo Petro Pirmojo laikų. Pagrindinė Peterburgo gatvė –Nevos prospektas, miesto kultūrinio ir socialinio gyvenimo centras. Aplankysime Isakijaus soborą*, kerintį savo didybe ir prabanga. Tai viena iš didžiausių katedrų pasaulyje. Jos pastatymui panaudota daugiau nei 400 kg aukso ir 16 tonų malachito. Nuo Soboro kolonados** atsiveria nuostabi Peterburgo panorama. Laisvas laikas, kurio metu rekomenduojame paplaukioti Peterburgo kanalais**, nes būtent iš vandens pusės miestas atrodo ypač romantiškas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge.

3 diena. Pusryčiai. Išvyka į Puškino miestą, aplankant Jekaterinos rūmus*** su garsiuoju Gintaro kambariu. Tai įspūdingi XVIII a. baroko stiliaus rūmai ir parkas su daugybe skulptūrų ir paviljonų. Grįžimas į miestą. Lankome unikalią Prisikėlimo bažnyčią*, taip pat vadinamą „Atpirkėjo krauju“ („Spas na krovi“), kuri pastatyta toje vietoje, kurioje kadaise buvo mirtinai sužeistas imperatorius Aleksandras II. Cerkvės išorė ir vidus buvo kuriami pačių žymiausių ir talentingiausių menininkų ir išsiskiria savo spalvingumu ir mozaikų įvairove. Laisvas laikas. Esant galimybei, naktinis plaukiojimas** Nevos upe po pakeltais tiltais arba naktinis Nevos tiltų pakėlimo stebėjimas. Nakvynė viešbutyje Sankt Peterburge .

4 diena.Pusryčiai. Ekskursija į Ermitažą*** –vieną didžiausių pasaulio muziejų, kuriame eksponuojama apie 3 milijonai meno kūrinių. Greituoju laivu *“Raketa” plaukiame į rusų Versalį –Peterhofą***, carų užmiesčio rezidenciją. Čia susipažįstame su nuostabiu imperatoriškų pastatų ansambliu, apsuptu įspūdingų parkų, sodų ir auksu padabintų fontanų kompozicijų. Laisvas laikas. Išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Rusiją, Estiją. Nakvynė viešbutyje Estijoje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Estiją, Latviją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiai
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos;
– Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– (*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
– Bilietai į(*) pažymėtus  lankomus objektus ~50 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Pageidaujantiems – E-Vizos įmonės atstovo užpildymas, kaina 5 EUR / 1 asm.
– Pildant E-vizą savarankiškai užpildyti čia :http://electronic-visa.kdmid.ru/spb_home.html
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Keliaujantiems į Sankt Peterburgą būtina E-viza, draudimas ir PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja); PASAS – galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn. po grįžimo iš kelionės
– Vykstant “beviziu” režimu, muitinės ir pasienio tarnybos procedūros vyksta standartiškai kaip ir su viza . Trukmė nuo 2 val.
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.