Sartų ir Gražutės regioniniai parkai + „Body painting“ programa

0
Kaina
Kaina
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1105

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Nuotraukos
Aprašymas

Kelionę pradėsime Sartų regioninio parko lankytojų centre. Čia ekspozicijų pagrindinė tema – Sartų ežeras ir aplink susiformavęs gamtinis ir kultūrinis kraštovaizdis. Ekspozicinėje sienelėje esančiuose monitoriuose galėsime pamatyti filmuką apie Sartų ežero atsiradimą, parko simbolį – ausytąjį kragą. Atskiras stendas su filmuota medžiaga skirtas žymioms šio krašto žirgų lenktynėms, kurių tradicija Dusetose siekia daugiau kaip 100 metų. Taip pat rasime interaktyvų stalą keliautojui. Ant parko žemėlapio su įvairiais objektais paspaudus aktyvias zonas, prisilietimui jautrių daviklių dėka ekrane atsiranda informacija apie pasirinktą objektą.Čia taip pat yra dar viena patalpa skirta ekspozicijai apie sėlių gentis ir jų gyvenimą. Patalpoje yra tikra sena medinė valtis su įmontuota garso takelių klausymosi įranga. Čia lankytojas gali atsisėsti ir klausytis sėlių sutartinių, legendų. Ant sienos projektuojamas vaizdas, tarsi plauktum ežeru valtimi. Dėl to žiūrovas sėdintis tikroje valtyje ir besiklausydamas įrašų matydamas ežerą, pasijaus taip, tarsi pats plauktų. Eksponuojami vyro ir moters manekenai su sėlių aprangos rekonstrukcija.
Vėliau savo kelionę tėsime jaukioje sodybos, kur mūsų lauks tikrai „užvedanti“, linksma bei įsimintina programa. Jos metu bus piešiama su profesionaliais dažais ant veido ir kūno, vėliau lauks madų šou su dizaineriais, pavirsime fotomodeliais ir dalyvausime linksmoje fotosesijoje, ragausime firminio patiekalo – kazanės ant laužo (virto plovo).
Kelionę tęsime Stelmužėje. Čia išvysime to paties pavadinimo vieną iš seniausių ąžuolų Europoje. Tai giliai šaknis įleidęs ir šakas į dangų tiesiantis senolis, kuris yra vienas iš svarbiausių gamtos objektų Lietuvoje –jį tiesiog būtina pamatyti.
Vyksime į žaliuojančių miškų ir mėlynuojančių vandenų kraštą – Zarasus. Pasivaikščiuosime po miestelio „Sėlių“ aikšte, nusileisime link „ Zaraso“ ežero ir pasivaikščiosime vaizdinga krantine, pamatysime Lietuvoje analogų neturintį 17m aukščio apžvalgos ratą. Šis statinys pritraukia kiekvienais metais turistų srautus ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Praeinantiems apžvalgos ratu atsiveria Zaraso ežero panorama.
Vėliau vyksime į Salaką, kuriame rasime Gražutės regioninio parko lankytojų centrą bei V. Žilinskienės “ Jūrų muziejų”. Čia pat apžiūrėsime Švč. Mergelės Marijos Sopulingosios bažnyčią, kurios fasadas padarytas iš skaldytų akmenų.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt   arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.