SAVAITGALIS DZŪKIJOS KRAŠTE SU APSILANKYMU GĖLIŲ ŪKYJE

0
Kaina
Nuo38€1€
Kaina
Nuo38€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1080

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 1 diena
Išvykimas: 2022-06-11, 2022-06-24, 2022-07-16, 2022-08-13
Punia, Alytus, Butrimonys, Raižiai
Nuotraukos
Aprašymas

Savo kelionę pradėsime Punioje – vienoje iš gražiausių Alytaus krašto miestelių, garsėjančiu savo praeitimi. Čia dunkso vienas didžiausių ir gražiausių piliakalnių Lietuvoje. Manoma, kad ant Punios piliakalnio 1336 m. vyko žymusis Pilėnų mūšis. Nuo piliakalnio atsiveria kerinti panorama – kitame krante didingas Punios šilas, nuostabus Nemuno vingis. Punioje prasideda Nemuno kilpų regioninis parkas. Miestelį puošia Šv. Jurgio koplytėlė, skirta pagerbti 1831 m. sukilėlius, Punios Šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčia. Punią mėgo Vytautas Didysis. Čia jis buvo įkūręs savo rezidenciją, kurioje per metus praleisdavo bent pora mėnesių.

Savo kelionę tęsime lankydamiesi A.Žemaičio gėlių ūkyje. Ūkis įkurtas 1991 m. liepos 21 d. 30 ha plote buvo auginamos daržovės, šiltnamiuose gėlės ir daržovės. Šiuo metu ūkis specializuojasi gėlių ir agurkų auginime. Šiltnamiai sudaro 32900 kvadratinių metrų. 14000 kvadratinių metrų plote auginame skinamas gėlės – rožes, gerberas, tulpes, chrizantemas, 18000 kvadratinių metrų plote auginame įvairias vazonines gėles apželdinimui. Ekskursijos metu susipažinsite su gėlių auginimo technologijomis, pasigrožėsite įvairiomis gėlėmis. Sužinosite gėlių puoselėjimo paslapčių.

Vėliau keliausime į Panemunės dzūko pirkią, kurioje galima paskanauti razavų blynų ir dzūkiškų bulvinių bandų, kurios yra EDEN projekto „Lietuvos turizmo traukos vietovė 2015. Turizmas ir vietinė gastronomija“ nugalėtojų dešimtuke. Čia turėsite puikią progą sudalyvauti edukacinėje grikinės babkos kepimo programoje arba paragauti dzūkiškų bandų..

Pasistiprinę keliaujame į AlytųBaltosios rožės miestą. Apžvalginė ekursija: Rotušės aikštė, miesto sodas, „Laisvės angelo“ paminklas, skirtas kovotojams už Lietuvos laisvę, „Baltosios rožės“ pėsčiųjų ir dviračių tiltas. Jis yra aukščiausias Lietuvoje.

Toliau savo kelionę tęsime į Butrimonis. 2019 m. Butrimonyse buvo atidaryta rekonstruota vienintelė Lietuvoje trikampė aikštė. Išskirtinis atnaujintos aikštės akcentas – fontanas. Jis yra vienintelis toks Lietuvoje: akrilo kolbos formos, viduje sukasi didžiulis vandens sūkurys. Per fontano sieną srūvantis vanduo sukuria nepakartojamą vaizdą.

Keliausime į Raižius, kurie garsėja kaip žymus Alytaus krašto totorių centras. Čia stovi 1889 m. statyta mečetė, kurioje yra 1684 m. pagamintas minbaras (sakykla). 2010 m. birželio 26 d. netoli mečetės, ant kalnelio, atidengtas paminklas Vytautui Didžiajam. Ta pačia proga prie mečetės sumontuoti Jono Naviko sukurti du saulės laikrodžiai, kurių vienas rodo vietos laiką, antrasis – Griunvaldo (Lenkija). Tai vieninteliai tokie laikrodžiai Lietuvoje. Raižių totorių bendruomenės namuose yra galimybė iš anksto užsisakius paskanauti totoriško pyrago – šimtalapio. Tad diena tikrai neprailgs ir kupini įspūdžių sugrįšite į namus

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Ekskursija A.Žemaičio gėlių ūkyje;
– Edukacinė grikinės babkos kepimo programa-10 Eur/asm.
– Totoriško pyrago degustacija – 8 Eur/asm.
– Asmeninės išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
– Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.