SAVAITGALIS RUDENĖJANČIOJE KURŠIŲ NERIJOJE

0
Kaina
Kaina
Kelionė šiuo metu nepasiekiama.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

895

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 2 d.
Klaipėda, Nida
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena.  Anksti ryte išvykstame link Klaipėdos. Ekskursija po Klaipėdos senamiestį. Apžiūrėsime Klaipėdos miesto įžymybes: Teatro aikštę — Klaipėdos miesto širdį. Paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, taip pat susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra — „Katinas  džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas, ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys…

Vykstame į perkėlą kur keltu keliamės į Smiltynę. Turėsite puikią galimybę susipažinti su Kuršių Nerija, dar vadinama vėjų ir jūrų karalyste. Kuršių Nerija yra viena įstabiausių Lietuvos vietų – retas lietuvis nėra girdėjęs apie unikalias auksines vėjo pustomas kopas, Kuršių nerijos kraštovaizdžius, jaukias gyvenvietes ir senąsias žvejų sodybas. Išskirtine augalija ir gyvūnija, kultūros ir architektūros paveldu garsėjanti vieta pasižymi savita, nuostabiai jaukia ir ramia atmosfera, traukiančia keliautojus iš viso pasaulio. Kuršių nerija – 98 km ilgio ir 0,4–4 km pločio smėlio kopų pusiasalis, išskirtinis žmogaus ir gamtos kūrinys, – įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. stabtelėsime Naglių Gamtos rezervate.

Susipažinsime su pamaryje įsikūrusiomis gražiomis gyvenvietėmis, stabtelėsime Naglių Gamtos rezervate. Pamatysime Mirusias kopas. Juodkrantėje apsilankysime legendomis apipintame Raganų kalne. Raganų kalnas – iš tiesų visai ne kalnas, o šimtametėmis pušimis ir krūmynais apaugusi kopa, iškilusi net 42 m. Kol kopa dar nebuvo apaugusi medžiais, nuo jos atsiverdavo nuostabi Kuršių nerijos panorama. Pasak legendos, kadaise ant kalno puotas keldavo raganos ir velniai, čia lankydavosi net pati vyriausioji ragana Ragė, todėl ši vieta ir buvo pavadinta Raganų kalnu. Ypatingą vietovės aurą pajutęs Juodkrantės girininkas Jonas Stanius sumanė, jog drožybos meistrai galėtų sukurti senųjų pasakų ir legendų veikėjus ir šiomis skulptūromis papuošti kalną. Lankysimės Daivos ir Remigijaus Žadeikių Vėtrungių galerijoje galite susipažinti su vėtrungių atsiradimo istorija, raida ir pavyzdžiais.

Atvykstame į Nidą. Įsikūrimas viešbutyje. Laisvas laikas.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Nidą. Apsilankysime T. Mano muziejuje, Žvejo sodyboje, Kuršių Nerijos istorijos muziejuje. Užlipsime ant Urbo kalno ir pasigrožėsime Nidos švyturiu,  pamatysime Parndižio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi.

Turėsite puikią progą pasiplaukioti laivu ir padegustuoti šio krašto kulinarinio paveldo – rūkytos žuvies.  Vėliau pailsėję ir kupini įspūdžių keliausime į namus.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Bilietai į lankomus objektus;
– Pasiplaukiojimas laivu ir žuvies degustacija;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

PASTABOS:
– Minimalus keliautojų skaičius nuo 5 asmenų (mikroautobusu) iki 50 asmenų laikantis visų saugumo reikalavimų;
– Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.