SAVAITGALIS UKRAINOS ŠIRDYJE – KIJEVE

0
Kaina
Nuo110€1€
Kaina
Nuo110€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1387

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 3 dienos
Išvykimas: 2020-02-14, 2020-03-13, 2020-04-17
Kijevas
Nuotraukos
Aprašymas

Kijevas – tai miestas, alsuojantis istorija, tačiau galintis nemažai pasiūlyti ir pramogų ieškančiam keliautojui. Jei dar neteko pabuvoti Ukrainos sostinėje Kijeve, pasinaudok puikia proga ir praleisk čia smagų rudens savaitgalį! Vos valanda skrydžio ir tu jau galėsi džiaugtis didžiuliu miestu ir daugybe gražių lankytinų vietų bei muziejų, mėgautis skaniu ir nebrangiu maistu…

1 diena. Susitikimas Vilniaus oro uoste ~5:00. Skrydis Vilnius (~7:15) – Kijevas (~8:35). Atvykimas į Kijevo (Boryspil) oro uostą. Vykstate į Kijevo miesto centrą.lEkskursija po Kijevą su vietiniu gidu (3 val).

Aplankysite Kijevo Pečioros Lavrą, kuri yra vadinama antrąja Jeruzale, jos šventoves, esančias ant žemės ir požemiuose. Pasivaikščiosite po miesto centrą: matysime prezidentūrą ir reprezentacinius rūmus, puoštus chimeromis. Aplankysite Auksinius Vartus, kurie sveikindavo visus atvykusius į Kijevą ir priblokšdavo savo spindinčių kupolų didingumu. Eisime prie Šv. Sofijos cerkvių ir vienuolyno komplekso, kuris išlaikė pirmykštę savo architektūrą ir freskas. Apžiūrėsime  nuostabų V. Rastrelli šedevrą – Šv. Andrejaus cerkvę. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai viešbutyje. Tęsiate ekskursiją po Kijevą. Pasivaikščiosite seniausia ir viena iš labiausiai turistų lankomų Kijevo gatvių „Andrejevski Spusk“. Ši devyniolikto amžiaus gatvė yra dailininkų, teatralų, meno mylėtojų Meka, menanti čia gyvenusį rašytoją Michailą Bulgakovą. Pasigrožėsite miesto panorama, menininkų darbais, rankdarbiais, įsigysite suvenyrų. Žemyn vedanti gatvė jungia Aukštutinį miestą su apatiniu. Ekskursiją tęsite pasikeldami į „Chresčatik“ – centrinę Kijevo gatvę. Nepriklausomybės aikštė – Maidanas, čia 2004 m. kilo Oranžinė revoliucija bei 2013m. Euromaidano judėjimas. Išskirtinis objektas aikštėje – Nepriklausomybės paminklas.

Taip pat aplankysite Bulgakovo muziejų ir Florovskij vienuolyną. Galėsite nuvykti į Pirogovo kaimą (už papildomą mokestį), kur lankomas tradicinės architektūros ir kaimiško gyvenimo būdo muziejus. Tai 150 ha plotą užimantis muziejus po atviru dangumi buvo pradėtas kurti 1969 metais, o lankytojams duris atvėrė (tiksliau, vartus atkėlė) 1976 metais. Šiuo metu yra apie 300 statinių, atkeltų iš įvairių Ukrainos regionų. Gana įspūdingai atrodo vėjo malūnai. Šiuo metu Pirogovo buities muziejus yra didžiausias tokio tipo muziejus Rytų Europoje. Čia taipogi vyksta įvairios šventės ir renginiai. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio. Vykstate į oro uostą. Registracija į skrydį ~7:25. Skrydis: Kijevas (~9:25) – Vilnius (~10:45). Atskridimas į Vilnių.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Ekskursinės programos organizavimas;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.
– 2 nakvynės turistinės kalsės viešbutyje su pusryčiais;
–  Kelionės dokumentų sutvarkymas;
– Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;
– Apžvalginė ekskursija po Kijevą (3 val);

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
– Skrydžio bilietai Vilnius – Kijevas – Vilnius nuo 120 EUR/asm.
-Bilietai į lankomus objektus ~ 25 EUR/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.
– Kelionei reikalingas PASAS (galiojantys ne trumpiau nei 6 mėnesius po kelionės grįžimo).
– Jei lėktuvo bilietai nupirkti – kelionės atšaukimas NEGALIMAS, pinigai negrąžinami. Keliautojo vardo ir pavardės keitimas kainuoja papildomai (~110 €/asm.).
– Skrydžio laikas gali keistis priklausomai nuo skrydžio bendrovės sąlygų.
– Kelionės išvykimo ir atvykimo laikai gali keistis – tiksli informacija atsiunčiama į elektroninį paštą likus 2-3 darbo dienoms iki kelionės pradžios.
– Visi papildomi mokami įėjimo bilietai į muziejus, bažnyčias ir pan. apmokami pačių keliautojų.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.