SERENGEČIO SAFARIO PARKAS – LEGOLENDAS – HEIDĖS PARKAS

0
Kaina
Nuo360€1€
Kaina
Nuo360€1€
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Įsiminti

Adding item to wishlist requires an account

1263

JONINIŲ KRUIZAS

SLOVAKIJOS TATRAI

Italija

Turite klausimų?

Nedvejokite mums paskambinti. Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.

(8 5) 268 59 66,

info@ft.lt

Trukmė: 5 dienos
Išvykimas: 2022-10-27
Vokietija, Danija
Nuotraukos
Aprašymas

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Konkursai, viktorinos, prizai. Vėlai vakare atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į *Serengečio parką.” Žvėrių šalyje” laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų atpėdina raganosiai. Saugesnėse vietose leidžiama išlipti, glostyti ir fotografuoti gyvūnus. Važiuojant pro tigrų, leopardų, liūtų teritoriją durys ir langai užsidaro. Labai linksma ir smagi Beždžionių šalis. Drąsiausi gali užeiti į Beždžionių narvus, iš arti stebėti mažylius, tik gorilos, mandrilai, gibonai ir šimpanzės užtvertoje teritorijoje. Visų labai mėgstamas ir populiarus „Džiunglių safaris“ džipais: kirsite pavojingas upes, akis į akį susidursite su aligatoriais, liūtais, pitonu, kelią užvers griūvantys medžiai. Traukinukas nuveš į Vandenų šalį, kur 30 m aukščio kriokliai, daug spalvingų karuselių ir egzotiškas Kongo kaimelis. Šventės pabaigai – Laisvalaikio šalis su daugybe atrakcionų. Išvykstame iš parko. Nakvynė viešbutyje Vokietijoje.

3 diena. Pusryčiai. Vykstame į Bilundą (Danija). Pramogos *Legolendo parke – visos šeimos laisvalaikio parke suręstame iš 58 mln. lego kaladėlių. Jame aštuonios skirtingos parko šalys ir net 90 atrakcionų! Spalvotas Duplo kaladėlių pasaulis skirtas vaikams iki trijų metų amžiaus. Kiekvienas panorėjęs išmoksta valdyti sraigtasparnį, traukinį, vairuoti automobilį. “Laukinių vakarų” ramybę saugo šerifas. Indėnų genties vadas kartu su mažaisiais ant laužo kepa dešreles. „Piratų šalyje“ gausu lobių ir brangenybių. Kaip smagu rasti aukso, plaunant kalnų upės smėlį! „Karaliaus pilyje“ aplankomi riteriai, gražiosios princesės. Legolendą galima apžvelgti tiek iš traukinio, tiek iš apžvalgos bokšto, taip pat susipažinti su karališkąja šeima. Viena įspūdingiausių vietų Legolende – žaislų muziejus, kuriame yra antikos lėlių kolekcija. Technikos mėgėjų dėmesį patraukia oro bei jūrų uostų maketai. 2014 m. naujiena – šiurpi vaiduoklių pilis!

Visai nesvarbu, kiek tau metų, kurioje šalyje gyveni, žodį “LEGO” kiekvienas supranta vienodai. Tai slaptažodis, atrakinantis visas spynas ir vartus į didelį, gražų, spalvingą pasaulį.Nakvynė Vokietijoje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į *Heidės parką. Tai didžiausias ir populiariausias šiaurės Vokietijos pramogų parkas. 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji ir vengiantys ekstremalių pojūčių galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse“, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais, pasigrožėti delfinų, aligatorių, papūgų pasirodymais, pažiūrėti elektroninių paukščių teatrą, stebėti karnavalą, klounų ir komikų pasirodymus. Ekstremalams skirti atrakcionai: didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas”, nuo 60 m aukščio kalnų nešantis 120 km greičiu; siaubingas „Dykumų ralis”, starto metu per 2, 4 sek. išvystantis 102 km greitį; „Limitas”, per kelias sekundes įsukantis į kilpų labirintą; balso stygas draskantis „Klyksmas”; „Aštuonkojis” – visiškai naujos generacijos atrakcionas, europinė naujiena ir Heidės parko pasididžiavimas. Net 2014-tųjų metų naujiena – „Transilvanijos” šalyje išaugęs atrakcionas „Demonų skrydis” skirtas tik stiprių nervų žmonėms! Vakare išvykstame Lietuvos link. Kelionė per Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare sugrįžtame į Lietuvą.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
– Kelionė patogiu autobusu;
– Ekskursinės programos organizavimas;
-4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
– Visos kelionės metu gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTOS IŠLAIDOS:
(*) pažymėti objektai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
Bilietai į(*) pažymėtus  lankomus objektus – ~ 105 Eur/asm., vaikams iki 12 m. 95 Eur/asm.
– Medicininių išlaidų draudimas užsienyje;
– Asmeninės  išlaidos.

PASTABOS:
– Kelionės kaina nurodyta vykstant iš Vilniaus ne mažiau kaip 40 asmenų grupei (kitu atveju kelionės kaina skaičiuojama individualiai);
–  Būtina turėti LR pasą arba asmens tapatybės kortelę;
–  Lydintis gidas-kelionės vadovas  muziejuose ir kituose mokamuose objektuose programos neveda;
– Lankomų objektų tvarka ir kaina kelionės metu gali keistis.

Informaciją suteiksime biure Vilniuje, Liepkalnio g. 2, el. paštu info@ft.lt  arba telefonu 852685966

Žemėlapis

Turite klausimų?

Mūsų kelionių ekspertų komanda mielai jums atsakys į visus rūpimus klausimus.